PRVÝ

lana del rey love GIF

Dovoľte mi, aby som vás tu dnes srdečne privítala.
Som veľmi rada a ďakujem, že ste si sem dnes našli cestu. Ako býva dobrým zvykom, týmto prvým príspevkom by som vás rada pozdravila a keďže predstavovať sa, myslím, nemusím, aspoň vám poprajem príjemné chvíle strávené na týchto stránkach. Naozaj dúfam, že sa mi podarí pripravovať pre vás zaujímavé témy a písať zaujímavé príspevky, v ktorých si každý nájde niečo, čo ho zaujíma a baví.
Budem veľmi rada, ak sa so mnou a, samozrejme, i ostatnými čitateľmi, podelíte o vaše názory v komentároch, pretože, ako je známe, viac hláv = viac rozumu a každý názor, skúsenosť či rada môže niekomu pomôcť. Preto ak máte čo povedať, nech už je to čokoľvek, určite neváhajte a podeľte sa o to.
Rovnako tak budem rada, ak sa pridáte medzi pravidelných čitateľov cez GFC alebo fanúšikov na Facebooku, aby sme mohli byť v spojení a aby ste mohli byť informovaní o všetkom, čo sa (nielen) tu bude diať :)
Nie som si celkom istá, čo ešte by som vám mala na úvod napísať, preto vám asi už len zaželám pekný zvyšok dňa a budem sa na vás tešiť zajtra pri prvom poriadnom príspevku ♥

Žiadne komentáre