Pilot

1. 10. 2015
Dovoľte mi, aby som vás tu dnes srdečne privítala.
Som veľmi rada a ďakujem, že ste si sem dnes našli cestu. Ako býva dobrým zvykom, týmto prvým príspevkom by som vás rada pozdravila a keďže predstavovať sa, myslím, nemusím, aspoň vám poprajem príjemné chvíle strávené na týchto stránkach. Naozaj dúfam, že sa mi podarí pripravovať pre vás zaujímavé témy a písať zaujímavé príspevky, v ktorých si každý nájde niečo, čo ho zaujíma a baví.
Budem veľmi rada, ak sa so mnou a, samozrejme, i ostatnými čitateľmi, podelíte o vaše názory v komentároch, pretože, ako je známe, viac hláv = viac rozumu a každý názor, skúsenosť či rada môže niekomu pomôcť. Preto ak máte čo povedať, nech už je to čokoľvek, určite neváhajte a podeľte sa o to.
Rovnako tak budem rada, ak sa pridáte medzi pravidelných čitateľov cez GFC alebo fanúšikov na Facebooku, aby sme mohli byť v spojení a aby ste mohli byť informovaní o všetkom, čo sa (nielen) tu bude diať :)
Nie som si celkom istá, čo ešte by som vám mala na úvod napísať, preto vám asi už len zaželám pekný zvyšok dňa a budem sa na vás tešiť zajtra pri prvom poriadnom príspevku ♥

xo Candy

8 komentárov:

 1. Ja už som pridaná odzačiatku ako verná čitateľka ! :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Všimla som si to a veľmi si to cením ♥ :)

   Odstrániť
 2. Nic ve zlém, ale trošku jsem nepochopila, proč sis založila nový blog. Myslím že příspěvky budou o tomtéž, tak sis ho zbytečně zakládala a ztratíš tím čtenářů, protože je máš teď 9 a přes 300 se nepřidalo.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za názor, neberiem ho v zlom :) Prečo som si založila nový blog som už vysvetlila. Čitateľov si veľmi vážim, to nemôžem poprieť a samozrejme priznávam, že ma to mrzí, no tých 9 sa ale predsa pridalo, nie? :) A bolo to v čase, kedy tu nebola ani čiarka a to si myslím, že niečo znamená ;)

   Odstrániť
 3. Vitaj na novej adrese.. Držím pršteky aby ti zmena priniesla čo najviac pozitív a predovšetkým to, čo hľadáš a tak veľmi potrebuješ.. Ako sa hovorí - domov je tam, kde sú priatelia a my sme tu s tebou a pre teba ;-) :-*

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zuzka, veľmi pekne ti ďakujem za tak milý komentár ♥ Veľmi si to cením, si poklad :) :*

   Odstrániť
 4. Nie kazdy je na internete kazdy den...verim temu ze coskoro sa vsetci ostatny popridavaju Donnusko!! Nech sa ti dari a uz sa tesim na vsetky tvoje clanky 💋

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je naozaj pravda :) Ďakujem ti veľmi pekne za podporu, Lucinko ♥ Ty si ma vždy vedela podržať :*

   Odstrániť