Missy Lynn Eyeshadow Palette

Ahojte, krásny piatok vám prajem! ♥
Hneď na úvod sa vás spýtam - máte rady výpredaje? Ja veľmi, človek tam zoženie skvelé veci za dobrú cenu, však? A presne takýmto spôsobom som sa dostala k paletke, o ktorej vám chcem dnes niečo napísať. Totižto, na Facebooku Pink Pandy som sa dozvedela, že sťahujú sklad a tak mali veľa produktov za výpredajové ceny. Priznávam, že som sa šla na túto ich ponuku pozrieť len zo zvedavosti, celú som ju prešla a nenašla pre seba nič. NAŠŤASTIE som sa rozhodla prejsť všetky produkty ešte raz a vtedy som ju zbadala. Moju lásku. Paletku Missy Lynn z môjho wishlistu. Zlacnenú z 29,95€ na 21,99€. Jednoducho som musela...


Paletka je štvorcového tvaru a je z takého toho tvrdého papiera, zatváranie je na magnet. V hornej časti je štvorcové zrkadielko a pod ním krásny citát Missy: "Start with Confidence, Finish with Success." ("Začni so sebadôverou. Skonči s úspechom.").
V paletke nájdete šesť tieňov, z nich dva sú metalické a štyri majú skôr zamatový finiš, čiže ani matný, ani lesklý. Okrem nich v nej nájdete aj dva multifunkčné zapečené tiene, ktoré je možné použiť aj na oči, aj ako rozjasňovač.
Tiene sú maslovité, neprášia, skvelo sa nanášajú ale čo je na nich naj naj je tá ich úžasná pigmentácia! Myslela som si, že tak skoro nenájdem niečo lepšie pigmentované ako Sleek paletky, ale voilá! Tiene s bázou vydržia bez problémov celý deň, neviem ako sú na tom bez nej, no u mňa by výsledok asi nebol veľmi dobrý, keďže mám mastnejšie viečka a bez bázy mi na nich nevydrží ani linka. Takže ja musím povedať len, že som s paletkou veeľmi spokojná, určite by som si ju kúpila aj za plnú cenu a môžem ju vrelo odporúčať! Ak hľadáte tiene v naozaj dobrej kvalite a nepotrebujete veľa farieb, určite choďte do toho.

Aby ale neostalo len pri slovách, mám pre vás na ukážku aj jedno líčenie. Nie je to štýl líčenia, ktoré nosím bežne, ale už keď som bola pri tom, nedalo mi to neskúsiť niečo trošku iné, než nosím bežne. Použila som pod obočie najsvetlejší tieň (1), do ohybu a na spodnú linku hnedý pod ním (2), do vonkajšieho i vnútorného kútika išiel najtmavší fialový (3) a na stred pohyblivého viečka ľavý zapečený (4). Musím povedať, že som sa v tomto líčení cítila dobre, i keď nepatrí, ako som už spomínala, medzi moje bežné, no myslím, že som ho nemala posledný krát. A ak by ste mali záujem (dajte mi vedieť), rada by som spravila na blog ďalšie líčenie s touto paletkou ;)To by bolo na dnes všetko, dúfam, že sa vám článok i líčenie páčili :) Budem rada, keď mi dolu do komentárov napíšete, ako sa vám páči táto paletka a či by ste jej farby vedeli využiť, alebo preferujete iné :) Majte sa krásne, vidíme sa nabudúce ♥

4 komentáre

 1. Tak to si naozaj veľmi dobre kúpila. Paletka je krásna a využiteľná! Ja som z tohto ich výpredaju nekúpila nič lebo väčšinou tam sú produkty, ktoré nie sú pre mňa must have - ako Makeup revolution, Freedom a Petra Lovely Hair. Ale táto paletka je fakt super!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, ďakujem. Je to skutočne tak, že tam zvyšok bol veľmi nezaujímavý a som veľmi rada, že som si nakoniec túto krásku všimla :)

   Odstrániť
 2. veľmi kráse farby - ešte mi tam chýba romantická staroružová a bola by dokonalá :)!.. Krásne sviatky prajem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru, že máš pravdu! Taký tieň by sa tam určite hodil :) Ďakujem ti krásne, krásne sviatky aj tebe :) ♥

   Odstrániť