Nové poklady od Makeup Revolution

Ahojte, kočky moje! ♥
Vitajte pri predposlednom článku tohoto roku a pri poslednej tohtoročnej recenzii zároveň. A som veľmi rada, že to bude recenzia produktov Makeup Revolution. Ich produkty som si obľúbila už odkedy som od nich pred časom skúsila zopár produktov a preto som s nadšením prijala ponuku spolupráce, za ktorú ešte raz ďakujem. Na testovanie som si vybrala produkty, ktoré prakticky okamžite zaujali miesto medzi mojimi najväčšími pokladmi a obľúbenými produktami v mojej kozmetickej zbierke a to najmä z jedného veľmi jednoduchého dôvodu - sú proste skvelé! Nie všetky patria aj medzi novinky v sortimente značky, to však nemení nič na tom, že stojí za to im venovať pozornosť.


Rada by som začala lícenkami - obyčajnými púdrovými farbami na líčka za 1,85€, od ktorých by človek asi veľmi veľa neočakával. Musím sa priznať, ostala som veľmi prekvapená. Po prvé ich elegantným, i keď nie veľmi pevným obalom s celkom zaujímavý zatváraním, po druhé ich jemným mletím, ktoré je, povedala by som, priam až zamatové a po tretie a najdôležitejšie, ich obdivuhodnou pigmentáciou. Na fotke nižšie môžete vidieť swatche, ktoré vznikli po ľahkom prejdení po povrchu líceniek.Zvolila som dva odtiene - Now!, ktorá je v  jemnejšej, takej staroružovej farby a Hot!, ktorá je v jasnej výraznej malinovej. Ale ak špeciálne neobľubujete vzhľad "Marfuša", je naozaj na mieste značná opatrnosť s množstvom, ktoré naberiete na štetec, pretože tá pigmentácia je naozaj priam až neuveriteľná a ľahko sa preto môže stať, že to s farbou preženiete.Ďalším produktom je láva na pery od "podznačky" I ♥ Makeup, a je to vlastne tekutý rúž na pery s vitamínom E, v odtieni Firestorm (cena 5,62€). Pôvodne som chcela začať menovaním jeho najväčších kvalít, no, úprimne, neviem, kde mám začať, tak začnem tým, čo mi prvé príde na myseľ. Odtieň! Prekrásna sýta červená, ktorá má obdivuhodnú výdrž, a to je ďalší bod. Možno sa za čerstva dá ľahko zotrieť, ale to všetko, čo je čerstvo na nesené. Potom (a tým myslím aj interval trvajúci 15 minút) je dokonca celkom náročné ju odlíčiť. Ďalšou výbornou vecou je aplikácia. Iste viete, že väčšinou bývajú tekuté rúže skôr vo forme lesku na pery, čo sa týka ich aplikácie - táto láva je v tube (ktorá je ešte balená v papierovej krabičke) s "chlpatým" aplikátorom, s ktorým to ide naozaj parádne a dá sa naniesť celkom presne už na prvý pokus bez zbytočného vybiehania z línie. No a ako posledné, celkový vzhľad pier po nanesení, pretože sa leskne ako lesk na pery, je sýta ako rúž ale to som vlastne už spomínala ;) Určite v mojej zbierke skončia aj odtiene Shockware a Tremor.

A na záver ako posledný produkt, dovoľte mi vám predstaviť naprosto úžasnú paletku, položku z môjho wishlistu, ktorá sa zhmotnila, paletku tieňov Newtrals vs Neutrals (13,17€). Paletky MUR sú celkovo veľkou témou a na mojom wishliste sa ich aktuálne nachádza hneď niekoľko, toto však bola láska na prvý pohľad už odkedy som ju prvý krát uvidela medzi novinkami na facebooku značky (kde, mimochodom, veľmi radi lákavo provokujú krásnymi fotkami ich produktov) a zaujala ma práve tou úžasnou kombináciou neutrálnych tieňov s výraznými a svetlých s tmavými a tak celkovo.


Balenie paletky je pevný matný obal, ktorý je ešte zabalený v papierovej krabičke, má priestranné zrkadielko veľkosti celej hornej časti obalu, vnútri je priehľadná fólia s názvami jednotlivých tieňov a obojstranný štetec, ktorý je naozaj použiteľný a to musíte uznať, že sa často nevidí. 


Tieňov je v paletke 16 - niektoré sú matné, niektoré metalické a niektoré majú polomatný, saténový finiš. Majú maslovitú konzistenciu, trblietavé viacej prášia a väčšina z nich má úžasnú pigmentáciu. Výnimkou sú dva najsvetlejšie, ktoré sú na tom o niečo horšie ako zvyšok tieňov, čo je ale jav, ktorý je pri matných tieňoch veľmi častý a nie je to ničím výnimočné. Podľa mňa to celkovej kvalite paletky nijako neuberá a, úprimne, tie najsvetlejšie ja takmer vôbec nepoužívam, takže mne osobne to vôbec neprekáža. Na fotke so swatchmi môžete vidieť tiene opäť po jemnom prejdení prstom, žiaden extra tlak ani nič podobné.
Musím sa priznať, po tom, čo som paletku dostala do rúk a mala možnosť ju vyskúšať, som sa do nej zamilovala ešte viac. Myslím si, že toto bol naozaj výborný počin značky a môže byť na seba pyšná. Neviem, či je to len mnou, no ja som z nej doslova nadšená a úplne som sa zamilovala! ♥Čo poviete na produkty? Ktorý vás najviac zaujal? Máte rady produkty MUR? Určite napíšte :) Inak je to na dnes odo mňa všetko a dúfam, že sa tu stretneme aj pri ďalšom článku :*

4 komentáre

 1. New-trals vs. neutrals jsem si pořídila před Vánoci a musím říct, že je to perfektní paletka na všechna ta výrazná večírková líčení. I když mě teda mrzí, že ty nejsvětlejší stíny nejsou skoro pigmentované, protože je používám snad nejčastěji jako podklad každého líčení.

  ...Instantní krása...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pravda, pravda :) Tak toto, ako som spomínala, mne napríklad vôbec neprekáža... Ďakujem za názor i za komentár :)*

   Odstrániť
 2. Paletku jsem pořídila před týdnem na veletrhu a jsem z ní úplně stejně nadšená! Krásný barvy a světlé stíny používám pod obočí a do vnitřního koutku a na to je ta pigmenatce akorát :) miluju ty barvy :) Tereza F.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne za komentár! Som rada, že sa pridávaš k spokojným, je to skvelá paletka a určite si zaslúži svojich priaznivcov a takéto milé slová ♥

   Odstrániť