3x Marks & Spencer Beauty

Ahojte, lásky, prajem vám všetkým krásnu nedeľu!
Máte sa dnes dobre? Dúfam, že si užívate voľný deň a zbierate energiu na nový pracovný týždeň, do ktorého vám prajem vopred všetko dobré. A ak vás čakajú náročné úlohy, nezabudnite sa motivovať nejakou príjemnou odmenou, ktorú si na jeho konci doprajete. Mojim tipom pre vás je návšteva v niektorej predajni Marks & Spencer a ich kozmetického kútika. Ja som tak po dlhšom čase urobila asi pred mesiacom a rozhodla som sa takýmto spôsobom motivovať pravidelne.
Keď som tam bola, kúpila som si tri vecičky a o tých by so vám dnes chcela aspoň v krátkosti niečo napísať.Prvou z nich je guľôčkový antiperspirant z ich kvetinovej kolekcie. Je s vôňou ruže, ktorú ja mimoriadne obľubujem a brala som ho na istotu. Už som ho raz mala a keďže to bolo dávnejšie, veľmi som sa potešila, že bol ešte k dostaniu. Je to naozaj veľmi dobrý produkt a ak tiež ako ja máte radi túto formu deo ochrany, odporúčam sa na neho pozrieť. Stojí ako akýkoľvek iný bežný antiperspirant z drogérie, do 3€ (marí sa mi, že 2,69€ ale nechcem kecať). Okrem jeho super účinkov skutočne opäť vyzdvihujem jeho jemnú čistú vôňu, ktorá vás bude sprevádzať počas celého dňa. Nestretla som sa pri ňom ani s nepríjemným zápachom počas dňa, ani so zafarbeným oblečením a podpazušie skutočne dokáže udržať v suchu. Neviem síce povedať, ako by to bolo pri väčších problémoch s potením, no ja sa laicky odhadujem na taký bežný priemer a s pokojným svedomím vám ho odporúčam.


Ďalšie dve sú už aj pre mňa novinky, ktoré som skúsila po prvý krát. Jednou z nich je krém na ruky, takisto z kvetinovej kolekcie, no tento je pre zmenu s vôňou magnólie. To teda nemôžem úplne potvrdiť, pretože akosi nevie, ako vonia magnólia, vôňa krému je však veľmi príjemná, taká horko-sladká (i keď to znie zvláštne a možno nie práve lákavo), ak však máte rady vôňu ruže v kozmetike, bude vám určite príjemná aj táto. Krémik je podľa mňa hodný samých superlatívov a naozaj som si ho obľúbila. Ja keďže trpím na atopický ekzém na rukách potrebujem naozaj výdatnú hydratáciu, ktorú mi tento skutočne vie poskytnúť bez toho, aby ma zložky parfumácie akokoľvek na pokožke dráždili a spôsobovali svrbenie či začervenanie. Práve naopak, s jeho hydratačnými a zjemňujúcimi účinkami som viac ako spokojná a dokáže to bez toho, aby na pokožke zanechával mastný film alebo lepkavý pocit. Jeho cena je tiež okolo 3€.


A do tretice je to jedna veľmi príjemná sprchová záležitosť. Teda, ono je to vlastne pena do kúpeľa (500 ml za 3,99€) a keďže nemám vaňu, človek by povedal, že je mi zbytočná, avšak keď som k nej privoňala, úprimne by bolo úplne jedno, či vaňu mám alebo nie, či ju niekedy použijem alebo ju bude len ovoniavať - musela som ju mať! A tak ju teraz používam ako sprchový gél a môžem povedať, že je viac ako fajn, pretože má veľmi príjemnú konzistenciu (síce tekutejšiu a treba dávať pozor na preliatie, ale koho by to trápilo) a na pokožke pri sprchovaní vytvára úžasne jemnú penu bez nejakej väčšej námahy. Navyše úplne milujem jej dokonalú jahodovú vôňu a tiež to, že nevysušuje pokožku. Ach, aj tak si želám vaňu...


To by bolo odo mňa všetko. Možno ešte malý tip na záver - keď už tam budete, určite sa zastavte aj v oddelení potravín pre nejakú dobrú maškrtu, stojí to naozaj za to ;) Máte rady M&S? Čo u nich nakupujete najradšej?

4 komentáre

 1. Suhlasim. V oddeleni potravin maju vela chutnych veci. Z kozmetiky pekne vonaju panske parfumy.
  |Kaviareň u mačky|

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to sa priznám, že mi ani nenapadlo skúsiť, pozriem na nich pri najbližšej návšteve. Ďakujem za tip :)*

   Odstrániť
 2. Neskúšala som zatiaľ nič zo siete Marks and Spencer, jedine od H&M, tam som si našla pár dobrých kozmetických vecičiek.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som zasa ešte nemala nič z H&M kozmetiky, musím sa na ňu niekedy pozrieť :)

   Odstrániť