Catrice | Kohl Kajal & Illuminating Highlighting Pen

Ahojte, kočky moje!
Ja som tak nesmierne rada, že som sa po vyše než týždni dostala k napísaniu článku. Mám pocit, že uplynulý týždeň bol najdlhší v mojom živote. A to som za najdlhší považovala maturitný týždeň pred takmer dvomi rokmi. Uspokojuje ma hádam len predstava, že bude ešte horšie. Nechcem však myslieť na negatívne veci, akými sú práve skúšky... Dnes mám pre vás tip na dva päť produktov od Catrice, ktoré som si kúpila ešte niekedy v novembri minulého roka, no akosi na nich prišiel rad až teraz. A o čo konkrétne ide? O kajalové ceruzky na oči a rozjasňovač v pere.

KOHL KAJAL
Akosi som v poslednom čase začala inklinovať ku klasickým strúhacím ceruzkám na oči, skôr než k automatickým. A tieto mi padli do oka hneď, ako som ich uvidela, samozrejme kvôli celkovému vzhľadu ceruziek ale aj kvôli krásnym odtieňom. Nedokázala som odolať dvom hnedým, ktoré najradšej nosím pri bežnom každodennom líčení, ďalej petrolejovej a svetlučkoružovej, ktorá je skvelá najmä na vnútronú spodnú linku. Ceruzky sú mäkké, maslovité a úžasne pigmentované. Naprosto skvelo sa s nimi pracuje a tie odtiene... každý krát sa do nich nanovo zamilujem.
• 140 Chocwaves je nádherná čokoládová hnedá, milujem ju namiesto čiernych liniek na horné viečko, pretože vytvorí rovnaký efekt, ktorý však nie je taký ostrý a vytvára skôr mäkší pohľad. Podľa mňa sa však nehodí k sivým a čiernym tieňom
• 210 Brownzer je metalická hnedo-zlatá farba, ktorú úplne najradšej nosím k nude-ružovým líčeniam. Nepýtajte sa prečo, neviem, ale veľmi sa mi to páči ;)
• 190 Cleopetrol je prvá petrolejovomodrá ceruzka, ktorú mám vo svojej zbierke a popravde som ešte nezistila, k akému líčeniu ju budem nosiť úplne najradšej, môžem však povedať, že vytvorí prekrásne líčenie aj len sama o sebe.
• 200 You´re My Rosen One! je, ako som už spomínala, ideálna najmä na spodnú vnútornú linku, na otvorenie a rozjasnenie pohľadu. Páči sa mi na nej, že je do ružova a nie do žlta.ILLUMINATING HIGHLIGHTING PEN
Rozjasňovač v pere, viete, spodok sa otáča, produkt sa dostane von cez drobný syntetický štetček. Je kráásnej ružovo-broskyňovo-striebornej farby, jemný, krémový. Je s ním však potrebné pracovať značne rýchlo, pretože potom sa na tvári ťažšie zapracováva. Výsledný efekt je ale naozaj veľmi pekný! Môžem ho odporučiť aj za majiteľky mastnej pleti, ktorej mastenie nijako nezvyšuje. používa ho na všetko, ako akýkoľvek iný rozjasňovač - lícne kosti, jamku nad hornou perou, oblúk pod obočím a neviem sa ho nabažiť!

Tak to by bolo k dnešnému krátkemu článku všetko, dúfam, že sa páčil a dúfam, že podobný výpadok tak skoro nenastane. Budem rada, keď mi napíšete, aký typ ceruzky na oči a formu rozjasňovača máte najradšej a či ste skúšali niektorý zo spomínaných produktov :) ♥ Majte sa krásne zatiaľ, vidíme sa pri najbližšom článku.

Žiadne komentáre