Maybelline Great Lash Mascara

Ahojte, kočky!
Máte sa dnes fajn? Ja som tak trochu v napätí, pretože na mňa zajtra čaká začiatok ďalšieho semestra, čo je asi každý krát trochu stresujúce, pretože sa človek musí znovu zabehnúť do nového režimu a všetko okolo toho. Ešteže je to zasa len na tri mesiace. No, čo bude zajtra ale nechajme na zajtra a poďme k dnešnému článku. Rozhodla som sa po dlhšom čase napísať o špirále (počkať, bolo tu niekedy niečo len o špirále?) a presnejšie o Great Lash od Maybelline.Ako možno viete, táto špirála má za sebou slávnu minulosť a patrí už medzi retro kúsky, ktoré tak nejako prežili dodnes. V súčasnosti sa vyrába vo viacerých variantoch, ktoré však u nás ("prekvapivo") nie sú k dostaniu. Táto jej dlhoročná popularita by asi mala naznačovať, že je naozaj skvelá, no nie? Úprimne, ťažko povedať, pretože ako všetko, aj ona má svojich priaznivcov i odporcov a spočiatku som sa tiež radila skôr k tým druhým. Ja som sa s ňou prvý krát stretla u priateľovej maminy, ktorej vtedy veľmi vyhovovala. Mne sa ale nejako nepozdávala jej kefka. Vlastne, ani dodnes sa mi veľmi nepáči a neviem, ako je to možné, že s mihalnicami spraví to, čo s nimi spraví. Na môj vkus je totiž kefka veľmi drobná a úzka a keby som nevedela, k akému produktu patrí, povedala by som, že je určená na spodné mihalnice alebo na obočie.


Keď som si ale špirálu nakoniec kúpila a skúsila na vlastnej koži vlastných mihalniciach, bola som úprimne príjemne prekvapená. Špirála mihalnice nezlepuje, nezanecháva žmolky, pekne ich predĺži a vytočí. Čo sa týka objemu mihalníc, ten je taký... no, jednoducho už som zažila aj oveľa lepšie zahustenie, ale úplne na zahodenie to nie je. Farba špirály je krásne sýta čierna, pri líčení sa dá dobre vrstviť a počas dňa drží parádne, vôbec sa nedrobí.
Pri číselnom hodnotení by som jej dala 9 bodov z 10 kvôli tomu objemu. Takže vlastne moje pochybnosti ohľadom tohoto retro pokladu boli zmietnuté osobnou skúsenosťou, vďaka ktorej som si zas a znova uvedomila, že netreba dať na predsudky.Je táto špirála súčasťou aj vaše kozmetickej výbavy? Čo na ňu hovoríte? :) 

2 komentáre

  1. Ja som si ju práve chcela kúpiť na tie spodné mihy, lebo väčšie kefky to je len tak tak s tým malovaním spodných rias :D.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Náhodička :D Myslím si, že na spodné mihalnice s ňou budeš spokojná :)*

      Odstrániť