Avon Luxe Mascara

Ahojte, drahé moje! Mali ste pekný štart týždňa? Ja sa musím priznať, že pre mňa sú tento semester utorky ešte strašnejšie ako pondelky a som preto veľmi rada, že mi ostáva už len jeden. A tak som sa rozhodla, že dnešný deň je vhodný na jeden z tých oddychových článkov - ľahkých a rýchlych recenzií. A konkrétne to bude rýchla recenzia maskary od Avonu :)


Je to maskara Volumizing Extravagance z radu Luxe, čo sú výrobky s vyššou kvalitou než majú ich bežné produkty a mala by obsahovať výťažok z čiernych diamantov. Maskara má takú tú klasickú kefku, a aj keď mám radšej silikónové, musím povedať, že som s ňou spokojná. Mihalnice veľmi pekne prečeše a zvýrazní ich.Farba špirály je naozaj veľmi pekná sýta čierna (dostupná je ale aj v hnedej verzii). Na mihalniciach sa dá pekne vrstviť, počas dňa sa z mihalníc nedrobí a vydrží od rána do večera. Takisto ich nelepí a dajú sa s ňou veľmi pekne predĺžiť aj zhustiť.
Musím povedať, že ma potešila a som rada, že je taká, aká je a je oveľa lepšia než všetky bežné maskary Avon, ktoré som doposiaľ skúšala. Napriek tomu som od nej asi čakala o trošku viacej. Ale určite vám ju môžem odporučiť, oplatí sa ju mať doma.

2 komentáre