Pro Lipstick Kit - Pink Collection | Freedom Makeup

Ahoj, ahoj, ahoj, krásny neskorý večer všetkým! Áno, takto neskoro ja píšem dnešný článok, pretože akosi nestíham. Každopádne, dneska to bude stáť za to. Ak nie táto recenzia sama o sebe, tak určite jej predmet - kolekcia rúžov od Freedom Makeup. 
Keď som dostala možnosť si vybrať niečo z ich ponuky, hneď som vedela, že to budú (aj) rúže. Najprv som silne-mocne premýšľala nad kolekciou červených, no povedala som si, že nebudem hromadiť ďalšie červené, ktorých mám už aj tak dosť, že ružový nemám žiaden a tieto sú krásne... No dobre, toľko k mojim myšlienkovým pochodom pri výbere. Každopádne som sa chcela dostať sem: Vyberala som na slepo, vyšlo to, som spokojná a som zamilovaná! Ja som si totiž doteraz myslela, že by mi ružové rúže nepasovali. No keď som niektorým (hociktorým) z nich nalíčená a sama seba alebo priateľa sa spýtam, či mi pasuje, odpoveď je vždy kladná. Úprimne, neviem, čím to je ale mám niekoľko teórii - buď tie odtiene miešal niekto naozaj šikovný, alebo niekto šikovný dával dokopy celú túto kolekciu. A viete čo? Asi to bude kombinácia oboch.
Nie, naozaj, pretože tie odtiene sa mi páčili už keď som ich videla na fotke, potom keď som ich fotila na ruke a v neposlednom rade, s každým sa cítim veľmi dobre, rada ich nosím (a v najbližších týždňoch sa tu s nimi v článkoch stretnete).No, ale určite vás nezaujímajú len moje výlevy radosti, ale rady by ste vedeli, aj že prečo. Jednoducho preto, že si myslím, že v pomere ceny a kvality je tá kvalita o krok vpredu. Áno, dobre, obaly sú jednoduché plastové a výdrž nie je celodenná, ale po prvé, keby si kupujem rúž kvôli kvalite obalu, tak mám doma jeden. A k tej výdrži - rúže s celodennou výdržou po celom dni vyzerajú otrasne a aj tak ich musíte počas dňa opravovať, aby ste boli spokojné. Pri týchto rúžoch len odpadá tá prvá vec. A popravde, aj tak je pre nás, milovníčky rúžov, radosť rúž počas dňa niekoľkokrát vytiahnuť, no nie?


Výborné na nich je to, že nevysušujú pery, majú veľmi príjemnú konzistenciu, vďaka ktorej sa veľmi dobre nanášajú. O odtieňoch som už písala, ostala mi ešte pigmentácia. Aj keď poznám lepšie pigmentovné rúže, ale v praxi to vyzerá tak, že si pery nenalíčim na prvý krát, ale potrebujem po nich rúžom prejsť dvakrát, čo ako iste uznáte samy je naozaj zanedbateľné.


Tak a to by bolo pravdepodobne všetko k tejto mojej dnešnej recenzii. V tejto chvíli mám vo svojom wishliste na e-shope Freedom Makeup ďalšie tri sady rúžov (Vamp, Now a Red, ktoré mi nedajú pokoja) a veľa ďalších produktov, veď konieckoncov môžete ich stránky navštíviť, pokochať sa a spraviť si radosť. A určite mi napíšte, ako sa vám rúže pozdávajú a čo z ponuky Freedom Makeup sa vám najviac páči ;) 


PS: Na všetkých fotkách sú rúže v nasledovnom poradí: zľava 101 FLUSHED, 102 CANDY SWEET, 103 PINK LUST, 104 WILDFLOWER, 105 TELL YOUR FRIENDS

6 komentárov

 1. Tie rúže sú naozaj dokonalé ♥ Od tejto značky jeden mám, kúpila som ho myslím v Pepcu, ale je skvelý :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ♥♥♥
   Môže byť, vidí sa mi, že som ich tam tiež videla, keď som bola naposledy :) Aký odtieň?

   Odstrániť
 2. Furt keď si poviem, že už si musím zase dať nákupnú stopku, príde nejaká blogerka a vytiahne na mňa článok so samými skvostmi! Toto sa robí, dievčatá? Toto? Budem vám musieť začať posielať moje účtenky na preplácanie asi! :-D :-D :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zlatíčko, toto ja veľmi dobre poznám tieto stopky :D Ja som ledva rada, že sa sama len tak-tak držím :D

   Odstrániť
 3. máš tak krásne fotky :) z rúžov sa mi najviac páči druhý :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Och, ďakujem ti veľmi pekne za komentár aj za pochvalu ♥

   Odstrániť