9 shades | matná paletka GOSH

Ahojte, krásny štvrtok vám prajem! :) Dnes mám pre vás niečo, čo sa vám ale určite bude páčiť. Je to paletka - neodolateľná neutrálna matná paletka deviatich tieňov od môjho milovaného Gosh Copenhagen... ale nepredbiehajme ;)

Určite viete, aké všeobecne bývajú matné paletky - slabo pigmentované, prášivé a v podstate nepoužiteľné. A človek sa pomaly aj bojí skúšať nejaké nové, pretože to vždy dopadne prakticky rovnako, mám pravdu?
No, a potom príde Gosh so svojou novinkou "...to be cool in Copengahen" a všetko je zrazu inak. Okrem toho, že paletka je vzhľadovo veľmi pekne riešená, má pevný obal a nechýba ani zrkadielko, tak jej tiene sú naozaj super. 


Prvá vec - sú naozaj matné. Žiadne polomatné, polometalické, polonič, jednoducho matné.  Majú veľmi príjemnú konzistenciu, sú krásne jemne mleté a vôbec neprášia tak, ako by človek čakal. Ďalšia vec sú jednoznačne odtiene, ktoré sú maximálne využiteľné, neutrálne so studeným podtónom. Všetky, vrátane tých svetlých, sú skvelo pigmentované a čo mňa prekvapilo, tak dokonca aj biely, ktorý väčšinou býva priamo neviditeľný.Čo sa týka práce s tieňmi, nemám čo vytknúť. Krásne sa blendia, vrstvia a navzájom sa dopĺňajú. Musím povedať, že som ich vo svojej zbierke naozaj vďačne privítala a predstavujú pre mňa isté osvieženie od všetkých tých metalických paletiek, ktoré mám doma. Privítali by ste ju aj vy? Kúpiť ju môžete v sieti FAnn parfumérií. A určite mi napíšte, čo na ňu hovoríte :)

4 komentáre

 1. Táto paletka vyzerá nádherne ♥ Aj pigmentácia sa mi zapáčila :) Ak na ňu náhodou niekedy narazím, určite ju vezmem! :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite vezmi, ja osobne som s ňou veľmi spokojná a ozaj ma veľmi milo prekvapila :)

   Odstrániť
 2. Najít dobré matné stíny je boj - já jsem zakotvila u Inglotu :) . Práší, ale ty světlé matné doopravdy kreslí, což se u hromady ostatních značek říct nedá :) . Mně by se šikla matná Gosh laděná víc do teplých tónů ... :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za komentár ♥ áno, s matnými je to, bohužiaľ, tak :( Na Goshku v teplých tónoch by som bola tiež veľmi zvedavá, možno sa čoskoro dočkáme :) Bolo by to fajn...

   Odstrániť