DM workshop

Ahojte! Úprimne, najprv som premýšľala, či bude vhodné napísať o tejto udalosti samostatný článok, no nakoniec som si povedala, že to bude aspoň výborná príležitosť vám priblížiť, ako to tam vyzeralo a čo sa tam dialo a zároveň bude článok skvelou príležitosťou na poďakovanie.


Prvá skvelá vec pre mňa bola tá, že som zároveň so všetkým ostatným mala príležitosť pozrieť sa na centrálu dm a tá druhá, podstatnejšia, že som mala možnosť spoznať všetkých tých skvelých ľudí. Bolo to moje prvé blogerské stretnutie, preto som sa veľmi potešila, keď som mohla konečne naživo stretnúť ľudí, ktorých som dovtedy poznala len z obrazovky počítača či mobilu. Mám na mysli, samozrejme, aj blogerky (a blogera), no v neposlednom rade tiež všetkých ľudí, ktorí stoja za marketingom.

momentka počas prestávky ;) prepáčte, dievčatá
naozaj milé prekvapenie, ktoré mňa osobne veľmi potešilo ♥ ručne vyrábané plagáty - pre každého vlastný
Pre mňa osobne to bolo veľmi zaujímavé spoznať dievčatá, vďaka ktorým môžem písať niektoré recenzie (a vďaka ktorým som sa mohla tejto akcie zúčastniť), čítať active beauty magazín, sledovať facebook či instagram dm-ky alebo využívať výhody, ktoré nám dm-ka ponúka, súťažiť o dm boxy a mnoho ďalšieho. Takisto sa mi veľmi páčilo bližšie zoznámenie sa s filozofiou tejto spoločnosti, ktorú som doteraz ako bežný zákazník až takto do hĺbky nevnímala.
Vy viete, ako milujem ľudí a ich príbehy, najmä ako poslucháč a pozorovateľ a môžem povedať, že  na workshope som sa v tom vyslovene vyžívala - ako práve poslucháč a pozorovateľ. Mrzí ma, že som sa veľmi nezapájala do diskusií, no v tej chvíli mi hlavou vírilo tak obrovské množstvo myšlienok a pocitov, že som bola priamo paralyzovaná, najmä radosťou. Preto som ani nejako extra nefotila (teda, nie tak, ako mám bežne vo zvyku), keďže som sa snažila o to, aby mi nič neuniklo a chcela som toho čo najviac prežiť sama, nie cez hľadáčik fotoaparátu.

zdravé a chutné občerstvenie


obed v Modrom dome
To však nič nezmenilo na tom, že som si workshop veľmi užila a nesmierne rada by som si niečo podobné zopakovala znovu. Nejde o materiálne veci, ktoré sme dostali - tým nechcem povedať, že nie som vďačná, to v žiadnom prípade! Teším sa zo všetkých tých darčekov a starostlivosti, ktorá sa nám všetkým dostala a nesmierne za všetko ďakujem. Ide však aj o to nehmotné, čo som si odtiaľ odniesla.

Počas niektorých chvíľ, a ešte aj teraz, som mala pocit, že to celé tak veľmi prežívam len ja, čo vo mne vyvolalo istý druh zmiešaných pocitov. Na jednej strane sa mi tam veľmi páčilo, všetko a všetci, no na druhej strane som mala pochybnosti o sebe samej, viete ako, nebudem vám klamať. Vy dobre viete, že nie som sama so sebou úplne stotožnená a to mi ešte stále vyrába moju "dennú dávku neistoty".

najviac najkrásnejšia krabička ♥


Ešte by som sa chcela vrátiť k zúčastneným blogerom. Nemôžem povedať, že by som sa tešila len zo stretnutia s ľuďmi, ktorí mi už boli z blogosféry známi, to vôbec nie! A práve o tento faktor to bolo celé lepšie, keďže som mohla spoznávať nových ľudí na dvoch úrovniach. Po prvý krát som osobne videla tých, ktorí mi už boli ako-tak známi a úúplne nanovo objavila tých, ktorých som nepoznala vôbec. A v oboch prípadoch mi bolo veľkou cťou!

PS: Ten cícer si tuším kúpim aj ja ;)

6 komentárov

 1. pekný článok a rada som ťa videla :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jeeeej, úplne je z toho článku vidieť tvoje nadšenie a takú pokoru :) je to veľmi milé...:) ja idem zajtra na moje prvé blogerské stretnutie, tak verím, že budem mať tiež takéto pocity :)
  len tak ďalej ;)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti, som rada, že sa mi to podarilo dostatočne vyjadriť :)
   Teším sa s tebou a prajem ti krásne strávené chvíle! :) Dúfam, že si o ňom u teba prečítam :*

   Odstrániť
  2. ďakujeeem, určite bude príspevok :)

   Odstrániť