Zdokonaľujúci pleťový krém Balea

Ahojte, kočky! Nevedela som, o čom by som vám napísala najbližší článok, alebo skôr, nevedela som si vybrať, o čom najprv. Nakoniec som sa rozhodla pre recenzu pleťového krémiku, pretože niečo podobné tu už dlhšie nebolo, tak dúfam, že vás recenzia poteší :) 


Tento krémik som dostala od dievčat z DM drogérie a veľmi som sa mu potešila. Najprv to bolo preto, že prišiel akurát v čase, keď som už dokončovala balenie môjho vtedajšieho krému a po druhé preto, jednoducho, že je super!
Musím povedať, že než som krémik stihla vôbec začať testovať, už som si aj mohla prečítať recenzie od iných dievčat. Tie sa v názoroch líšili a ani jedna recenzia nebola takpovediac jednoznačná, preto mi neostávalo iné, ako ho poriadne otestovať (doslova) na vlastnej koži.


Na testovanie som si nechala dostatok času, preto o ňom píšem až teraz a musím naozaj povedať, že som s ním spokojná. Nie je to síce najlepší krém, aký som kedy skúšala, no rozhodne patrí medzi tie lepšie a navyše, ten "pre-mňa-naprosto-dokonalý" som aj tak ešte stále nenašla. Aj keď je to oficiálne denný krém, používam ho ako na deň, tak aj na noc a nemôžem sa sťažovať.
Má veľmi príjemnú konzistenciu, ktorá je tak akurát hustá a tak akurát mastná a mne a mojej mastnej pleti maximálne vyhovuje. Na pleti je veľmi príjemný, nemám pocit masky ani zaťaženej pleti a upchatých pórov. 
Tiež pochvaľujem jeho schopnosť sa rýchlo vstrebať do pleti, takže aj keď sa ráno ponáhľam, nemusím dlho čakať a môžem na neho bez problémov naniesť makeup, ktorému tvorí veľmi fajn podklad. Nie som zvyknutá používať bázy, pretože sa mi z nich pleť veľmi mastí a povedala by som, že tento krém mi ich bohate vynahradzuje. 
Odkedy ho používam som si všimla, že je moja pleť jemnejšia a viac sa mi páči aj bez líčenia. Teda, v chladnejších dňoch, pretože keď je tak horúco, ako je v posledných dňoch takmer stále, tak som celá červená a neustále sa lesknem, nech robím, čo chcem :(
Aby som nezabudla ani na najmenšie detaily, má naozaj príjemnú vôňu, celkom sympatické balenie a je fialový ♥ Úplná blbosť, no mňa potešila, keďže milujem všetky odtiene fialovej a ružovej :D 


Ak by vás zaujímali nejaké oficiálne informácie, môžem vám prezradiť, že obsahuje látku MYRAMAZE, ktorá pleti dodáva hydratáciu, ďalej mikropigmenty, ktoré odrážajú svetlo a prejasňujú pleť a tiež vitamín E, ktorý ochraňuje pleť od škodlivých vplyvov. 

Z mojej strany teda spokojnosť, veľmi rada som ho vyskúšala (a dievčatám ďakujem) a v prípade, že ho spotrebujem a nebudem vedieť, po akom kréme siahnuť, bude pre mňa jednoznačnou voľbou!

Žiadne komentáre