Catrice Luxury Nudes 04
Ahojte, kočky! Som rada, že ste sem dnes prišli a čítate tieto slová :) Dnešný článok bude venovaný laku na nechty, ktorý vám MUSÍM ukázať. Minule som bola v drogérii a dostala som takú tú nutkavú potrebu, že sa potrebujem pozrieť na stojan Catrice, pretože som tak nejako vedela, že tam nájdem poklad. A našla som tento lak. Krásny cukríkovoružový s modrými odleskami (ktoré sa mi žiaľ nepodarilo na fotkách zachytiť) a s matným finišom. Je v odtieni 04 Your Fresh Apri-Coat a tak nejak musím priznať, že si vôbec neviem spomenúť na tie ostatné, pretože na tento mi hneď padol zrak a už bol môj. Viem len, že ostatné majú rozdielne finiše a budem sa na nich musieť pozrieť pri najbližšej návšteve dm drogérie.
Inak tak celkovo sa mi Catrice v poslednom čase páči stále viac a viac, odkedy som sa naštvala na Essence a odmietam sa pri ich stojane čo i len zastaviť. Doteraz som Catrice (a aj iné značky) dosť prehliadala a vôbec nerozumiem, prečo to tak bolo. Je to už ale niekoľko mesiacov, odkedy vždy poctivo obehnem všetky stojany, ktoré v drogérii sú... :) Spätne sa za to dosť hanbím, no vždy je čas napraviť chyby, nie? :D 
7 komentárov

 1. veď máš veľmi pekné nechty ! :))) aj tento lak ti veľmi pristane :) v jednoduchosti a prirodzenosti je krása :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fakt myslíš? Ďakujem teda, ale ja by so bola spokojnejšia, keby som mala svoje také dlhé, ako máš ty spravené :D :)
   A inak máš pravdu, mne sa už akosi vôbec nepáčia také prezdobené nechty... nalakovať bohate stačí ;)

   Odstrániť
  2. tak to by som aj ja bola rada keby boli moje :D ale presne ako vravíš, jemný lak a hlavne všetky rovnaké, a nie také kikiriki :) myslím, že to sa ani mužom nepáči :)))

   Odstrániť
 2. Naozaj nádherný odtieň! ♥ Po dlhej dobe som opäť začala používať laky na nechty, a myslím si že tento by sa do mojej zbierky hodil O:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Však? Určite na neho pozri, na živo je podľa mňa ešte krajší ako na fotkách :)

   Odstrániť