Linda | líčenie a vlasy

Ahojte, krásky! Prajem vám krásnu sobotu ♥ Neviem sa nejako rozhodnúť, či sa mi tento týždeň páčil alebo nie. Určite ale viem, že začal úplne parádne! Zastavila sa u nás moja kamarátka Linda a dovolila mi na nej experimentovať s líčením a s vlasmi. Moja pôvodná predstava bola, priznávam, trochu iná, no nakoniec som s výsledkom bola veľmi spokojná. Teraz, keď sa pozriem na fotky, ktoré vznikli, vidím chyby, ktoré som si predtým nevšimla, no na druhej strane, nikto z neba dokonalý nespadol a všetci sa učíme, takže to neberiem tak tragicky. Líčenie bolo v arabskom štýle s podtitulom Night Glam Full Face, keďže to nie je líčenie na denné nosenie (i keď ako som v ten deň povedala, keby som bola krásna ako Linda, nosila by som ho aj keď idem pre pečivo).


• Na oči som použila najmä paletkou Sleek Vintage Romance, tiež ale zlatý Color Tattoo od Maybelline. Linka bola fixa od BHcosmetics a špirála Catrice Glamour Doll.
• Na tvár som si požičala Lindin makeup (kvôli odtienu) a bol to Esteé Lauder Double Wear, rozjasňovala som Carli Bybel paletkou a Catrice All Around najsvetlejším korektorom.Jemné kontúrovanie má na svedomí Makeup Revolution.
• Na perách je Sleek Velvet Slipper, ktorý sa objaví v ďalšom najbližšom článku, preto viac neprezradím. Obočie je kombináciou Avonu a Mary Kay. 
• A, samozrejme, najhlavnejší doplnok - Rufus :D 
Na úpravu vlasov som použila predlohu, podľa ktorej som sa držala štýlu, no, samozrejme, výsledok ani nemohol byť s predlohou identický. Veľa som zapletala a sponkovala - Linda si napočítala jedenásť sponiek. 

Musím povedať, že takéto dni by som prijala častejšie a ďakujem Linduš, že mi dovolila ju takto verejne prezentovať, aby som sa mohla s vami podeliť o moju tvorbu. Škoda, že len málokto si vie nájsť čas, prísť a "odsedieť si to", pretože inak by som takto strávené popoludnia brala častejšie ♥ 


PS: Prepáčte pozadie fotiek, pri kuchynskej linke sa mi pracuje najlepšie :D 

14 komentárov

 1. Liceni se ti moc povedlo a ty vlasy, wow! Jsi sikovna a modelka krasna :-)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne, si veľmi šikovná! Ten rúž je na modelke úplne perfektný, vlastné k celému líčeniu a tiež nádherne zvýraznil tvar pier :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakuje veľmi pekne ♥ áno, to musím súhlasiť, je naozaj úžasný :)

   Odstrániť
 3. krásne líčenie aj vlasy! :) veľmi to slečne pristane :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Toto líčenie som obdivovala už na Facebooku, je DO-KO-NA-LÉ!!! ♥ Rezervujem si ťa na všetky svadby/plesy/stužkové/neviemčoešte ktoré v budúcnosti navštívim, mňa budeš líčiť ty! :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jeej, ďakujem ♥ To je do teba veľmi milé a pokojne si ma rezervuj, ale počítaj s tým, že to vždy aj fotím ;)

   Odstrániť
 5. Ty brdo, brutalne sikovna si .. Tie vlasy su nádhera , licenie dokonale ... Taka sikovnica a ja som ju objavila az teraz ?:-))))) len tak dalej a pridávaj same taketo veci inspirativne . Pekny den , Lenka ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ooch, ďakujem ti veľmi pekne, Leni ♥ Si veľmi milá!

   Odstrániť