Tekutý rozjasňovač Sleek Barekissed Illuminator

Ahojte, kočky! Vitajte pri novom článku, ktorý bude takým voľným pokračovaním toho posledného. Uvidíte, že náväznosť nie je len tematická, ale aj fotografie spolu súvisia a ja dúfam, že sa vám článok bude páčiť rovnako, ako ten predchádzajúci. Dnešným produktom, ktorý vám chcem predstaviť a niečo málo vám o ňom napísať je tekutý rozjasňovač Barekissed Illuinator od Sleek v odtieni Monaco.Rozjasňovač je celkovo dostupný v štyroch odtieňoch a Monaco je v podstate strieborná perleťová, alebo skôr perlová farba, naozaj prekrásna. Balenie je sklenená fľaštička s pumpičkou s objemom 30ml, čo je podľa mňa veľkosť, ktorá vám vystačí naveky, pokiaľ ho nebudete používať aj na líčenie iných ľudí. 


Čo sa mi na ňom veľmi páči je to, že je naozaj dosť výrazný, čiže ho stačí naozaj máličko a tiež nie je potrebné ho dodatočne "zvýrazňovať" ešte aj púdrovým rozjasňovačom, bohate si vystačí aj sám.
Treba však počítať s tým, že ak máte mastnú pleť či rozšírené póry, oba problémy zvýrazní. Ja som sa však do rozjasňovača tak zaľúbila, že mi to už ani neprekáža, to by som potom nemohla používať žiadne rozjasňovače. Používam ho najmä nad lícne kosti, pod obočie a do oblúčiku nad hornou perou. Veľmi fajn sa aplikuje štetcom ale aj prstami.
Na fotke je potom množstvo schválne prehnané, aby bol efekt dobre viditeľný ;)Tak ako veľmi som chcela tento rozjasňovač vyskúšať, keď bol úplnou novinkou na trhu, tak som s ním veľmi spokojná teraz, keď ho mám. Keď sa jedného dňa rozhodnem rozšíriť svoju zbierku, určite bez váhania siahnem aj po odtieni Casablanca.

Čo vy? Máte ho, zaujal vás?

10 komentárov

 1. Vyzerá to tak že je neskutočne úžasný! A chválim aj fotky, pristane ti to ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelý článok! Sleek mám veľmi rada :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Rozjasňovač vyzerá naozaj dobre, ani sa ti nečudujem, že si s ním tak veľmi spokojná. Určite aj ja pouvažujem o jeho kúpe :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pouvažuj, stojí za to :) A aj zvyšné odtiene sú krásne, takže si určite vyberieš :)

   Odstrániť