Bourjois 1 Seconde Mascara


Ahojte, vitajte pri novom článku! Na dnes som pre vás pripravila recenziu špirály a som za to veľmi rada, pretože po dlhšom čase som natrafila na jednu, ktorá naozaj stojí za zmienku. Pôvodne som totiž mala pripravených viacero špirál na recenziu, no povedala som si, že chcem eliminovať čo najviac negativity a tak som sa rozhodla ich radšej ani nenapísať a aj keď som ich zatiaľ ponechala v mojej zbierke, dlho tam neostanú.

No, táto je ale ozaj fajn, takže som sa na prípravu recenzie tešila :) Len také info na úvod, neviem kde je ako dostupná, ja som ju objednávala cez Alzu, kde majú inak niektorú kozmetiku za naozaj super ceny, tak sa tam keď tak pozrite :) 

Špirála má rovnomernú kotúčovú rovno zrezanú kefku, ktorá je veľmi zaujímavá tým, že medzi obyčajnými (silikónovými) štetinami sú aj také, ktoré sú zakončené drobnými guľôčkami. Aby som povedala pravdu, dodnes som neprišla na to, na čo tie guľôčky slúžia.Nemôžem povedať, že by sa s kefkou pracovalo úplne najlepšie, pretože je dosť veľká a vďaka guľôčkam skutočne... netradičná. Ak si človek ale zvykne, ide to s ňou celkom dobre. Dá sa pekne vrstviť a povedala by som, že vrstvenie je priam nevyhnutné na to, aby bol výsledok taký, ako môžete vidieť na fotke nižšie. Samozrejme, treba brať do úvahy to, že každá máme iné mihalnice aj iné požiadavky na špirálu, no môžem s pokojný svedomím povedať, že táto aspoň za vyskúšanie určite stojí.

Riasy sú po nej pekne zvýraznené a predĺžené, čo sa však týka objemu, s tým je to trošku horšie. Na riasach vydrží počas celého dňa, nedrobí sa a neopadáva. Schne rýchlo, takže sa netreba báť nejakého prehnaného otláčania. Odličuje sa tiež dobre, dolu ide či už micelárnou vodou alebo dvojfázovým odličovačom. Pokiaľ viem, je dostupná aj vo vodeodolnej verzii, ktorá vyzerá rovnako, len miesto oranžových detailov ich má svetlomodré.Celkovo špirálu hodnotím pozitívne, som s ňou spokojná a používam ju rada. Keby som bodovala, strhnem bod za objem. Keďže veľmi rada skúšam nové a nové špirály, ťažko povedať, či si ju ešte niekedy kúpim, keď ju spotrebujem, no je tu veľká pravdepodobnosť, že keď budem chcieť siahnuť po overenom produkte, bude to práve táto.

10 komentárov

 1. Špirála ti riasy krásne zvýraznila! Ja mám rada od Bourjois Volume Glamour, je to moja overená maskara.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Oooch, ani nehovor! Tú si kupuje už niekoľko rokov stále dookola, to je stávka na istotu! ♥

   Odstrániť
 2. teda ty máš aké dlhé riasy!!! wow :) ani riasenku nepotrebuješ podľa mňa :) idem sa pozrieť na cenu tejto maskary
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aleee... ďakujem ti krásne, Veronika ♥ Ak by si náhodou nenašla, ja so ju kupovala za 8,04€ ;)

   Odstrániť
 3. Udelala ti moc pekne rasy :) S Bourjois moc zkusenosti nemam, ale rasenka vypada dobre :) Ja mam aktualne nejradeji asi rasenku od TheBalm :)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne! :) No vidíš, ja zasa nemám žiadnu skúsenosť s TheBalm :(

   Odstrániť
 4. Riasenku od Bourjois už musím konečne vyskúšať :) Tie riasenky od francúzskych značiek sú neskutočné. A veľmi ma zaujala aj táto :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Naozaj musíš! :) A ja sa musím pozrieť ešte na ďalšie od nich :)

   Odstrániť