Kontrasty so Sally Hansen Complete Salon Manicure

Ahojte! Vitajte pri novom článku, som veľmi rada, že sa tu opäť stretávame :) Ako dnešnú tému som si opäť zvolila laky na nechty. No tentokrát vám nejdem ukazovať a odporúčať nové odtiene, ktoré mi prikvitli do zbierky. Teda idem, no to podstatné je niečo celkom iné - prvá skúsenosť.Keď som totiž minule išla do trafiky po nejaký časopis, našla som Elle, pri ktorej bol ako darček pribalený lak na nechty od Sally Hansen. A vtedy u mňa nastal okamih náhleho uvedomenia si, že okrem starostlivosti a spevňujúcich lakov, som ešte nemala žiaden farebný zo žiadneho radu lakov od tejto značky. Tak som si jeden vybrala a po ďalší som hneď bežala do dm-ky.

Z Elle to bol odtieň 570 Right Said Red, čiže klasická červená a po dlhom vyberaní pri regáli som sa rozhodla pre úplný opak a síce 220 Café Au Lait, čiže klasickú nude. Oba odtiene sú veľmi pekné a oba sú z radu Complete Salon Manicure, avšak na tom, ktorý som si kúpila, sa už vyníma "oznámenie", že je s novou formulou.
Aby som povedala pravdu, veľký rozdiel v nich nevidím, čiže neviem, v čom spočíva tá nová formula a takisto nevidím žiaden extra rozdiel vo výdrži oproti lakom od iných značiek, v čo som popravde dúfala, čiže v tomto smere som sklamaná. Veľmi fajn je ale veľkosť balenia, ktorá je až 14,7ml, čo sa len tak nevidí. Samozrejme, že nie je možné tento objem spotrebovať, keď má človek množstvo ďalších lakov.
Keď už som stála pri tom stojane a vyberala druhý odtieň, nedalo sa nevšimnúť, že v ponuke je naozaj plno krásnych odtieňov, o ktoré by som chcela svoju zbierku časom obohatiť. Napriek tomu si ale myslím, že ak niekto tieto laky ešte neskúšal, nemusí veľmi ľutovať, pretože to podľa mňa pre neho nie je veľká strata. Podobné (aj rovnaké) odtiene sa dajú nájsť aj u iných značiek, v lepšej cene a minimálne v rovnakej, ak nie tiež lepšej kvalite.
Takže z mojej prvej skúsenosti s farebnými lakmi od Sally nie som vôbec nadšená, prikláňam sa skôr k tomu, že bola dosť priemerná. Nie je to ale zase ani žiadna katastrofa, takže do nich pôjdem rada znovu ale asi najprv vyskúšam nejaké z iného radu.

Čo vy a Sally? Aká je vaša skúsenosť? :)

8 komentárov

 1. Tímhle jsi trochu potvrdila můj názor. Taky si myslím, že existují stejně dobré nebo ještě lepší laky za mnohem lepší cenu. Takže budu dál lovit v levějších cenových vodách a za cenu, kterou bych vysolila za jeden lak od Sally budu mít několik jiných:-) P.S. Máš krásné prstýnky:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Máš pravdu, za tie peniaze sa dá zohnať viac a lepších :) Ale aj tak je na nich niečo, kvôli čomu ich úplne nezavrhujem :D
   Ďakujem ♥

   Odstrániť
 2. WOw krásne nechty! ja mám doma asi dva laky od sally a som s nimi veľmi spokojná ;)


  Na mojom blogu prebieha GIVEAWAY budem rada ak sa zapojííš ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeem ♥ Ja stále nestrácam nádej, ale to sklamanie som nevedela veľmi skrývať :( Možno z iného radu, ako píšem :)

   Ďakujem za pozvanie ♥

   Odstrániť
 3. mám obidve tieto farby :) ja mám Sally Hansen rada, ale takisto mám rada aj niektoré lacnejšie laky, ale chcela by som teraz vyskúšať ich gél laky s lampou :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jej, super! :) Súhlasím s tebou a pripájam sa, tiež by som ich chcela skúsiť :) ♥

   Odstrániť