Novinky Plaisirs Nature od Yves Rocher

Ahojte kočky! ♥ Vitajte pri novom článku a ja vám s potešením oznamujem, že po dlhšom čase to bude opäť telová starostlivosť. Tešíte sa? Mali by ste, pretože produkty, o ktorých vám dnes napíšem sú podľa mňa výnimočné a skutočne hodné pozornosti. Ide o novinkové produkty Yves Rocher z radu Plaisirs Nature a hneď na úvod vám hovorím, že ich potrebujete...

Dávnejšie som veľmi rada používala staršie produkty z tohoto radu, ktoré už nie sú dostupné a spomínam si, že som s nimi bola veľmi spokojná a tak som ich nakupovala vo veľkom. V tom čase som si úprimne myslela, že ich len tak niečo neprekoná, no až teraz viem, ako veľmi som sa mýlila. A zistila som to práve pri testovaní týchto noviniek.

Prvým produktom je sprchový gél bourbon vanilka. Vyzdvihnúť by som chcela jeho skvelú schopnosť vytvoriť jemnú penu, ktorá je k pokožke veľmi šetrná a vôbec nevysušuje. Jeho vôňa ale rozhodne nepatrí k letným, preto sa teším na jeseň, kedy ho s radosťou dopoužívam. Tá vôňa je totiž dosť sladká a celkom ťažká a najlepšie mi padol počas chladných upršaných dní, ktorých bolo aj cez leto celom požehnane, takže sme spolu aj tak strávili príjemné chvíle. V ponuke však sú aj vône ideálne pre letné dni, z ktorých ma zaujali ešte kombinácie malina a mäta, mango a koriander alebo levanduľa a černica.Keď už som spomenula tú levanduľu a černicu, plynulo nadviažem a predstavím vám druhý produkt, ktorým je telové mlieko. V praktickom balení s pumpičkou, ktoré je u mňa vždy veľmi vítané, sa nachádza telové mlieko tak skvelé, že asi ani nebudem čakať, kým ho miniem a kúpim si ďalšie do zásoby. Má totiž naprosto dokonalú vôňu, perfektnú konzistenciu, ktorá sa nielen skvelo rozotiera ale aj superrýchlo vstrebáva. Pokožka je po ňom úžasne jemná, vláčna, príjemná na dotyk a človek sa potom cíti spokojný a doslova príjemne vo vlastnej koži, keď to môžem takto napísať.Čiže zatiaľ všetko super, o tom niet žiadnych pochýb, ALE... skutočný poklad mám pre vás na záver (to najlepšie na koniec a do tretice všetko dobré... whatever). Ide o telový balzam levanduľa, kvet pomarančovníka a petitgrain*. Drahé moje, toto je naozaj luxusný produkt!! Konzistencia hustejšia, vôňa, povedala by som, taká skôr bylinná, veľmi príjemná a čistá a tá starostlivosť... Nikdy som nič lepšie nemala a to hovorím čestne, že žiaden produkt telovej starostlivosti ma natoľko neočaril. Je to spojením všetkých faktorov od balenia po maximálne jemnú pokožku ako výsledok, že som si sľúbila mať aspoň jeden vždy v kúpeľni na poličke, pretože toto je must have a objav roka! ♥Okrem produktov, o ktorých som vám dnes písala (samozrejme, dostupných v rôznych vôňach), nájdete v tomto rade aj sprchové a masážne oleje, cukrové peelingy, peelingové sprchové gély či šumivé tablety do kúpeľa, čiže si pre seba určite nájdete, čo hľadáte a moje odporúčanie je, že keď budete mať cestu okolo obchodíku Yves Rocher, určite sa zastavte a niečo si odneste domov, pretože to naozaj stojí za to!


*petitgrain je esenciálny olej, ktorý sa získava z listov a zelených výhonkov horkého pomarančovníka parnou destilácou.

10 komentárov

 1. Ten telový balzam má veľmi zaujal asi sa po ňom popozeram v obchode ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Popozeraj. Verím, že s ním tiež budeš spokojná :)

   Odstrániť
 2. Milujem sprchovacie gély od YR :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já měla z téhle řady sprchové gely malina a máta a mango a koriandr, oba už jsou vypotřebované a špatné nebyly, ale určitě chci objevovat jak další produkty, tak další parfemace z téhle řady:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Na nich sa práve chystám najbližšie :) ne sa páči, že tie kombinácie sú často také netradičné, aké sa len tak nedajú nájsť :)

   Odstrániť
 4. Sprchový gél s bourbon vanilkou od Yves Rocher som mala, jeho vôňa je neskutočne úžasná ♥ Nejaký čas som zháňala aj parfum pretože viem, že sú v ponuke aj tie no zatiaľ som ich u nás v Košiciach nevidela :D
  PS: Krásne fotky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, majú aj parfumy ale zdá sa mi, že nie z každej kombinácie :( Na internete ale vanilka je, tak možno skúsiť objednať odtiaľ :)
   A ďakujem ti veľmi za pochvalu, komentár a tiež za všetky ostatné, ktoré si mi nechala, si veľmi milá ♥♥♥

   Odstrániť
  2. Komentáre doháňam keďže som nemala veľa času :c Preto taký spam :D
   U nás v KE najprv parfumy ani nemali, no teraz sa sem-tam nejaký objaví :)

   Odstrániť
  3. Ooch, ja to vôbec neberiem ako spam, mňa to veľmi potešilo! ♥
   Tak možno keď ešte počkáš, objaví sa ta aj tento :D :)

   Odstrániť