Limitovaná edícia Sleek Goodnight Sweetheart | paletka & rúž

Ahojte! Akým štýlom nakupujete? U mňa sú vždy len dve možnosti:
1) Niečo si vyhliadnem a potom nejaký čas premýšľam, či si to kúpim alebo nie a vlastne tak získam čas, aby som zistila, či to budem chcieť aj potom, či dovtedy nenájdem niečo lepšie a tak podobne.
2) Na niečo náhodne natrafím (alebo ako ja rada vravím: tá vec si ma nájde) a bez akéhokoľvek premýšľania vyťahujem peňaženku.
A presne ten druhý scenár sa odohral pred istým časom, kedy si ma na Facebooku našiel odkaz na produkty z jesennej limitovanej edície Sleek Makeup na krasotika.sk. Zároveň to bolo prvý krát, čo som na Krasotike platila kartou online cez platobnú bránu a len tak medzi rečou, keď sme už pri tom, vrelo túto metódu odporúčam, je to podľa mňa oveľa lepšie ako dobierka.Ak sledujete moje Instastories, už ste tam produkty mohli vidieť, keďže som ich v ten deň spamovala a dve líčenia s nimi aj v posledných dvoch insta príspevkoch. Napriek tomu mi to nedá a musím o produktoch napísať aj samostatný článok, pretože si myslím, že by ste im mali venovať pozornosť. 
Popravde, než som paletku uvidela naživo, tak som si niekoľkokrát položila otázku "Načo mi, preboha, bude ďalšia neutrálna paletka?!", no vo chvíli, keď som ju skúsila, sa všetky pochybnosti rozptýlili. Mrzí ma len jedna vec - že tie dokonalé farby neviem na fotke zachytiť lepšie a viac ako v skutočnosti. Nevadí, budete mi musieť veriť.Čo sa týka kvality, Sleek nepoľavil a aj tentokrát sa bavíme o vysokej kvalite, kvalitnej pigmentácii a skvelej konzistencii, výdrž ani nespomínam. Čo ale tie odtiene?! Prekrásne farby - sivá až strieborná, hnedá, broskyňovoružová, fialová, champagne... to sú farby, ktoré paletke kraľujú. Sú ale výnimočné tým, že so zmenou uhlu, z ktorého sa na nich pozeráte, sa mení aj ich farba, alebo skôr odlesky, ktoré "vyžarujú". Snažila som sa ich zachytiť z rôznych uhlov a spojiť do animácie, aby ste mali lepšiu predstavu, ta dúfam, že to pomohlo. Ja osobne som z tejto paletky absolútne nadšená a odkedy som ju otvorila, nelíčim sa ničím iným.


Samozrejme, nesmiem zabudnúť ani na rúž na pery VIP LIPS v odtieni Elite z tejto limitky. Je to jeden z troch dostupných odtieňov a mňa osobne zaujal najviac. Je to prekrásna bordovofialová, ktorá každé líčenie povýši na novú úroveň a takto na jeseň je naprosto dokonalá!

Čo poviete na produkty, páčia sa vám?

8 komentárov

 1. Sleek je vesměs v pohodě. VIP rtěnky od Sleeku mám dvě :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ho mám veľmi rada :) A máš z tejto alebo z inej limitky? :)

   Odstrániť
 2. Ta paletka má krásné odstíny :) já od sleeku nic nemám :)
  eLblog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Však? Aj mne sa veľmi páčia :) Ak budeš mať možnosť, určite vyskúšaj, stojí za to ;)

   Odstrániť
 3. tak ten rúž je neskutočný :) takéto farby môžem
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Rúž má nádhernú farbu, na jeseň sú takéto odtiene TOP! A o tieňoch ani nehovorím, prekrásne :)

  OdpovedaťOdstrániť