Aký je L´Oréal Brow Artist Genius Kit?

Ahojte, pekný upršaný večer vám prajem. A vlastne - prší dnes aj u vás? Ja sa priznám, že mám dážď nesmierne rada, no nie vtedy, keď sa musím ráno trepať na vlak a potom do školy. 
Prepáčte mi, že som sa dlho neozvala s poriadnym článkom, no akosi sa mi nakopilo veľa povinností naraz a, žiaľ, mi všetko akosi prestalo časovo vychádzať a už sa to so mnou ťahalo. Keďže ale mám čo doháňať, mohli by sme rovno prejsť k dnešnej téme, ktorou bude set na úpravu obočia od L´Oréalu.Doteraz som na obočie používala set z Avonu, s ktorým som celkom spokojná a rada po ňom siahnem, no má "svoje muchy" a preto som sa poobzerala po niečom novom. Najprv som premýšľala nad tými krásnymi velkými paletkami od MUR, no nejako sa mi nepáčila predstava takej veľkej paletky len na obočie a navyše za 15€. Nebudem klamať, stále by som ju chcela skúsiť, no momentálne (presnejšie pred asi tromi mesiacmi) som sa rozhodla pre niečo menšie a kompaktnejšie.

Cena je diskutabilná, pretože ak sa nemýlim, že aj toto stojí nejakých 14€, no pošťastilo sa mi natrafiť na kupón a tak som si set kúpila v dm-ke za cca. 7€? Nebolo to presne, no už si tú sumu naozaj nepamätám a dúfam, že som si to nepomýlila s niečim iným.


Zobrala som si variant Medium to dark a čo sa týka odtieňa, pigmentácie a sýtosti vo výsledku na obočí, tak som naozaj spokojná. Inak sa mi tiež veľmi páči obal, ktorý v sebe skrýva jeden tieň a jeden farebný vosk na fixáciu, maličkú pinzetku a aplikátor. Pinzetka je pre mňa viac-menej zbytočná, pretože si naozaj neviem predstaviť si upravovať obočie niečim tak maličkým, ale na cesty je to podľa mňa úplne super! Aplikátor je tiež taký diskutabilný, no využívam ho aj tak, keďže ním nanášam na obočie vosk a na tieň potom používam klasicky štetec, na ktorý som zvyknutá.Celkovo môžem o sete povedať, že som s ním spokojná, používam ho rada, niekedy obe zložky, inokedy len tieň. S obomi zložkami sa dobre pracuje, obočie sa s ním dá naozaj pekne upraviť a zvýrazniť, no musím si dávať pozor, aby som si ho nespravila príliš tmavé, čo je asi jediná nevýhoda, pretože sa ľahko stane, že to prepísknem. Z čoho sa veľmi teším - a čo som aj očakávala - je, že sa počas dňa z obočia nestráca a nenecháva po sebe "holé", nevyplnené miesta. Z takého celkového pohľadu vám set môžem určite doporučiť, no myslím si, že by sa rovnako dobrý dal zohnať aj za nižšiu cenu.


Máte so setom skúsenosti? Čo používate na úpravu obočia vy?

12 komentárov

 1. Vypadá dobře jak balením, tak odstíny, pokud bych někdy měla štěstí na slevu, tak bych asi taky neváhala. Jinak, já mám na obočí dvě tužky od Catrice a od Essence a pak dva setíky, jeden taky Essence a druhý Rimmel. Vše z levnějších cenových kategorií a jsem spokojená.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja sa ti ani nečudujem, ja teraz testujem aj jeden veľmi lacný set na obočie a tiež som zatiaľ veľmi príjemne prekvapená :)

   Odstrániť
 2. myslím, že ti naozaj veľmi sadol :) páči sa mi aj priložená pinzetka a štetček, aj keď sa veľmi nevyužívajú, tak nikdy nevieš :) ja mám teraz obľúbeného na obočie taktiež od L´oréal Brow Artist Maker :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ♥ To je pravda, a ako som písala, na cestovanie určite super :)
   Na to som sa pozerala a pre istotu aj naživo, no čo ja ti viem, asi by som sa s ním veľmi nekamarátila, aj keď človek nikdy nevie, kým nevyskúša... :)

   Odstrániť
 3. Set vypadá dobře :) já používám jen gel, ale taky se po něčem takovémhle budu muset porozhlédnout.

  eLblog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Vidíš, a ja som gél síce skúšala u kamarátky, no nikdy som žiaden doma nemala... a pritom by som chcela :D Nejako sa na neho nedostalo... aký používaš? :)

   Odstrániť
 4. veľmi pekný set, ja používam ceruzku a ešte gél na obočie od essence ;) a zatiaľ som s tým veľmi spokojná ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Ja som dlho, dlho používala veci od Essence, no potom neviem čo sa stalo, ale prestali mi vyhovovať odtieňovo...

   Odstrániť
 5. Vyzerá super, hlavne balenie sa mi páči :) Ja používam teraz od Gabriella Salvete, kde sú až tri odtiene a jeden vosk a som spokojná :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Balenie je fakt veľmi pekné :) Paráda, to znie veľmi dobre :)

   Odstrániť
 6. Vyzerá naozaj skvelo :) Ja najradšej používam ceruzky na obočie, no tento kit by som skúsila :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ceruzky sú super, veľmi praktické :) Určite stojí za to :)

   Odstrániť