Gosh | Overnight Primer Oil Essence + tip na produkt

Ahojte, kočky! :) Nerada sa opakujem v každom jednom článku, no ja sa tak veľmi teším, že je jeseň! Moja pleť si myslí niečo iné, no ja som šťastná. A keď som začala s tou pleťou, rovno na to nadviažem. S postupne sa znižujúcimi teplotami začala vyžadovať zvýšenú hydratáciu a vy ste na tom určite rovnako, mám pravdu? A práve v tomto období jej veľmi rada doprajem hydratáciu a výživu za pomoci pleťového oleja. Donedávna som používala ten od L´Oréalu, no vymenila som ho za novinku tejto jesene od Goshu.


Ide o nočnú olejovú esenciu s obsahom zmesi ošetrujúcich olejov, ktorá sa počas noci dokonale postará o pleť a doplní jej všetky výživné látky, ktoré potrebuje. Tento pleťový olej v sebe navyše obsahuje aj antioxidanty a mastné kyseliny, čo vytvára perfektnú zmes na to, aby bola pleť ráno oddýchnutá a pripravená na ďalší deň. 
Čo sa týka olejov obsiahnutých v tejto esencii, je to olej z francúzskej levandule, zo zrniečok čiernych ríbezlí, argánový a jojobový olej. Tejto olejovej esencie sa nemusíte vôbec báť ani keď máte mastnú pleť, no počas môjho testovania som zistila, že je naozaj najlepšie používať ho iba na noc a určite nie na deň. Na povrch pleti celej tváre a krku ho stačí naozaj zopár kvapiek, mne sa najviac osvedčila šťastná sedmička, viac ho naozaj nie je treba. Vždy večer si ním po vyčistení pleti spravím jemnú masáž tváre a krku a ráno je pleť krásne jemná, vláčna a má doslova vyhladený povrch, takže mi stačí ju len pretrieť micelárnou vodou a môžem sa ísť líčiť - bez ďalšieho čistenia, hydratácie či podkladovej bázy. Jedna vec teda je, že esencia funguje naozaj skvelo, no druhá, že vďaka nej ráno ušetrím kopu času ♥ 


Než sa s vami dnes rozlúčim, mám pre vás ešte aj rýchly tip na výborný produkt na líčenie, takisto značky Gosh. Je to multifunkčné líčidlo Foundation Plus+, ktoré je možné použiť aj ako makeup, aj ako korektor. Treba si ale dávať pozor, pretože je hustejší a veľmi ľahko preženiete množstvo. Stačí ho naozaj len máááličko na to, aby ste zakryli všetko, čo potrebujete. Je to navyše produkt s vysokým krytím, takže ak ho nanesiete len na problematické oblasti tváre a rozotriete dostratena, veľmi jednoducho si tak priam vykúzlite bezchybnú pleť. Je dostupný v piatich odtieňoch, takže si určite vyberiete a keďže som ho mala zo vzorky, pripájam jeho oficiálnu PR fotografiu, aby ste vedeli, čo hľadať.
4 komentáre

 1. Vůbec jsem netušila, že Gosh má v nabídce i pleťový olej, teď používám ten od Loreal, ale už ho mám pomalu na dně, takže Tvůj tip přišel včas:-) A zajímavě vypadá i to multifunkční líčidlo, pleť mně teď docela zlobí, tak by se vysoké krytí hodilo.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teraz už má :) Som rada, že som mohla pomôcť :) ♥

   Odstrániť
 2. ešte som nepočula o takomto olejovom sére :) ale popozerám sa,lebo to znie zaujímavo
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť