Hot or Not? | Avon Shine Burst Lipstick

Ahojte! Hneď na začiatok vám chcem veľmi poďakovať za vaše ohlasy a všetky milé komentáre pod príspevkom s giveaway, veľmi ste ma potešili (a stále tešíte). Ste úžasné! ♥
Dnes mám za sebou prvý deň na Interbeauty, som z neho doslova natešená a už sa veľmi teším na zajtra, pretože pôjdem kúpiť aj niečo pre vás, už to mám vyhliadnuté, a potom vám o všetkom napíšem :)

K dnešnému článku - ako už vidíte v názve, napíšem vám niečo o nedávnej novinke od Avonu, rúži Shine Burst. Ja si popravde vôbec neviem spomenúť, ako je to dávno, čo ho v katalógu uviedli ako novinku, ale môžu to byť hádam už aj dva-tri mesiace. Vtedy ma veľmi oslovili a MUSELA som ich mať a to hneď štyri, pretože mi pripadali na leto priam ideálne.Ak mám povedať pravdu, teraz po lete ich nosievam asi častejšie a aj to som ich mala len niekoľko málo krát, aby som ich otestovala. No, ale každopádne, prečo som sa rozhodla si rúže vôbec kúpiť? Po mesiacoch a mesiacoch nakupovania a nosenia matných rúžov, mi pripadalo ako veľmi osviežujúca zmena skúsiť niečo presne opačné a to rúže s maximálnym leskom. Vybrala som si štyri odtiene - Tangerine Gleam, Plum Shock, Raspberry Glaze a Peach Punch (na všetkých fotkách sú presne v tomto poradí).
Tieto okrem lesku, alebo presnejšie žiarivej farby, sľubovali aj vysoké krytie, hydratáciu, výdrž a rovnomerné nanášanie.Ak by som to mala zobrať poporade, začala by som obalmi, ktoré sú naozaj veľmi vydarené, jednoduché, pekné a pevné - za tie určite palec hore. Čo sa týka "žiarivej farby", musím uznať, že je naozaj žiarivá, o tom niet žiadnych pochýb, no vysoké krytie sa určite nekoná. Rovnako ani rovnomerné nanášanie sa mi akosi doteraz nepodarilo vychytať, keďže sa podľa mňa nanášajú dosť obtiažne a ťažkopádne. Hydratácia a výdrž tiež žiadna sláva, a aby toho nebolo málo, že by nelepili takisto nemôžem tvrdiť. Nechcem, aby to teraz vyznelo tak príšerne a hororovo, no kebyže viem tomto všetkom skôr, určite by som si ich nekúpila. Popravde, zo všetkých štyroch odtieňov, ktoré mám, sú podľa mňa o niečo lepšie Tangerine Gleam a Peach Punch, čo je koniec koncov vidieť už aj na swatchoch na ruke, no naniesť na pery zvyšné dva tak, aby to bolo ako-tak použiteľné mi dáva dosť zabrať.


Už som aj premýšľala, či je to naozaj tými rúžmi alebo mnou, pretože na fotkách v googli vyzerajú naozaj pekne. Ak ich máte, určite mi napíšte, ako ich vnímate vy, či máte podobnú alebo opačnú skúsenosť. Ja s nimi však spokojná nie som.

4 komentáre

 1. tiež už mám docela dosť toho matného "ošialu" a tiež som rozmýšľala nad nejakou zmenou. Na interbeauty sa tiež chystám, ale až v sobotu pretože mám školu. Tieto rúže su na mňa dosť nevýrazne, mám radšej tmavšie odtiene

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne akože matné vôbec nevadia, ale chcelo to trošku oživenie, aj vzhľadom k tomu, že som v poslednom čase nosila hlavne tmavé... Uži si Interbeauty :)

   Odstrániť
 2. Já jsem si vybrala odstín Tangerine Gleam, odstín moc hezký, ale bohužel musím nanášet několik vrstev, abych vůbec dosáhla aspoň trochu barvy jaké chci. Původně jsem si chtěla objednat ještě aspoň jeden odstín, protože jsem si myslela, že to může být problém jen toho jednoho mého odstínu, ale asi přiobjednávat nebudu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne tie rúže celkovo nevyhovujú, no myslím, že lepšia pigmentácia by im určite pomohla... Ja ľutujem, že som nezačala len s jedným, mohla som si to ušetriť...

   Odstrániť