Interbeauty 2016, časť 1

Ahojte! Ako už určite viete zo všetkých možných zdrojov, tento víkend v Bratislave patril kráse. Dôvodom bolo najmä to, že sa v petržalskom výstavisku konal každoročný veľtrh kozmetiky Interbeauty. Ja som veľmi rada, že som sa ho tento rok KONEČNE zúčastnila, pretože po minulé roky mi to vždy niečo znemožnilo. Nebudem klamať, tento rok tiež boli rôzne snahy vonkajších vplyvov na zmarenie mojich plánov, no ja som sa nenechala zlomiť (ha, že aké poetické). Jednoducho som vynechala školu (lebo veď priority), psychicky potlačila chorobu a vydržala nástrahy osudu (a logistiky), ktoré sa počas štvrtku a piatku udiali a snažila sa si to všetko naplno vychutnať.

Môj prvý deň bol štvrtok, išla som spolu s priateľom, ktorému som neskutočne vďačná za to, že sa podujal na to tam so mnou ísť a dokonca nafotil väčšinu fotiek ♥ Dohromady ich bolo naozaj neskutočné množstvo, preto som ich musela radikálne pretriediť, aby som vám ich sem mohla dať v relatívne rozumnom množstve. A inak k čomu sa dalo poskytnúť vám ďalšie info, prípadne vyhľadať odkazy podľa letáčikov, k tomu som to doplnila :) 
Než som na veľtrh prišla, v duchu som si to predstavovala trošku inak, no sklamaná som nebola. Možno ma len trochu mrzelo to, že na veľtrhu bolo veľa - popravde, podľa mňa až zbytočne veľa - nechtovej kozmetiky, doplnkov a techniky a väčšina sa týkala gélových nechtov. Chýbalo mi tam viac dekoratívnej kozmetiky a možno viac zaujímavých značiek. A čo sa týka tých nechtov, ja osobne by som tam rada videla napríklad Essie, tak možno nabudúce.


Veľa, veľa, až príliš...
Lak na nechty v spreji. Boli dostupné aj v "štartovacej sade", ktorú som vám chcela pre tú srandu kúpiť do giveaway :D 
A toto bola láska na prvý pohľad! ♥
Študovala som starostlivosť na nechty od China Glaze ;)
Obrázky na gélových nechtoch...Jediná chyba bola, že som si ho nekúpila hneď v štvrtok, pretože keď som sa po neho v piatok vrátila, už tam nebol :( 
Napriek tomu som si tam našla to svoje a som rada, že som to všetko videla. Na okraj spomeniem to, že súčasťou Interbeauty bola aj Ezoterika, kam sme tiež niekoľkokrát zablúdili, no vždy nás rozbolela hlava zo všetkých tých vôní a výparov, tak sme sa tejto oblasti snažili vyhýbať.
Samozrejme, veľtrh dopĺňal aj sprievodný program v podobe rôznych prednášok, prehliadok a súťaží v líčení, či úprave vlasov, tým sme sa ale "venovali" skôr až v druhý deň.Ja som v štvrtok veľa z času, ktorý som bola v Inchebe, strávila v stánku Krasotiky. Najprv som sa chvíľku porozprávala so Simonkou (Behind TheGlitters), potom som sa zoznámila s niektorými členkami Krasotika tímu, neskôr som si naživo obzerala ich produkty (hlavne Sleek, viete ako) a nakoniec som si nejaké aj kúpila, to uvidíte na konci. Takisto som sa tu stretla s Klaudiou, ktorá vyhrala lístky v giveaway a veľmi som sa tomu potešila ♥ V ich stánku bol ale počas celého dňa dosť nával, tak aby som veľmi nezavadzala, odbiehala som sa popozerať po výstave a samozrejme som si aj niečo kúpila, no rozdelila som si to do dvoch dní, čo bolo v konečnom dôsledku veľmi rozumné, pretože tam podľa mňa človek nevie prísť s tým, že si nič neodnesie.
Fandango Purple a Old Hollywood od Sleeku


Aby som bola úprimná, ťažko sa mi píše o všetkom, pretože som sa sebecky zaberala na veci a značky, ktoré boli sympatické hlavne mne, no všetkého tam bolo tak neskutočné množstvo, že to sa objektívne asi ani nedá. Dalo sa tam nájsť všetko od kaderníckych nožníc a kozmetických štetcov, cez prípravky na pedikúru a vonné talianske mydlá, až po nábytok a zariadenie do profesionálnych salónov. Jednoducho čokoľvek, čo vás pri tejto téme, téme krásy, napadne...

Sanctuary - veľmi dobre to vyzeralo, odporúčam pozrieť, napríklad TU
Úžasne jemné štetce za veľmi dobré ceny, len sa mi pri niektorých nepozdávala hustota štetín.


Masážny prístroj, prosím pekne...
Pokračovanie v ďalšej časti... ♥ Ale než ešte úplne skončím, pridávam fotku toho čo som si domov priniesla v prvý deň. Samozrejme, že sa o všetkom časom a postupne dočítate v recenziách ;)

Paletka rozjasňovačov a novinková paletka tieňov od Sleeku z Krasotiky a duo lakov na nechty od China Glaze. Inak som zistila, že tieto laky sú na predaj v BA na Račianskej 29 :) 

10 komentárov

 1. Juuuj, to je tam ako v rajiii :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Bola tam aj prírodná kozmetika? Rozmýšľala som, či sa tam ukázať, ale nakoniec som nešla.

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vieš čo, bola ale len veľmi máličko...

   Odstrániť
  2. Noo, to keby si tam bola bývala šla pozrieť hlavne (alebo iba) prírodnú, asi by si nebola veľmi spokojná :(

   Odstrániť
 3. Já se tam dostat, tak by to byl pro moji peněženku takový šok, že by se z něj vzpamatovávala ještě dlouho:-D Už jen z fotek je to skoro jako v nebi:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hovor mi o tom, tá moja je momentálne dlhodobo PN a aj to by som bola nakúpila viac, keby som sa nevedela ovládať :D

   Odstrániť
 4. Krásny postík a fotky taktiež Candy! Super si to spracovala :) Ja som kozmetiku E-style vôbec nenašla :( Inak tie štetce Maestro sa ani mne hustotou štetín nepozdávali.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne, Kaji! :) Ani u Krasotiky? :O Ale inak boli úžasne jemné, čo? :)

   Odstrániť