Blogger Event s dm drogériou

Ahojte! Prajem vám krásny posledný novembrový štvrtok ♥
Je to už približne mesiac, odkedy som sa zúčastnila bloggerského eventu organizovaného dm drogériou. A keďže sa ku mne až teraz dostali fotky, ktoré som do článku chcela použiť (keďže ja sama som nefotila, takže len uvádzam, že nie sú moje, len tie z Instagramu), konečne vám môžem napísať, čo sa na evente dialo :) 


Začali sme večerou vo FABRIKA the beer pube, kde teda bola naozaj super atmosféra a nerozumiem, prečo som tam dovtedy ešte nejedela, keď to mám kúsok od domu! 
Na druhý deň sme sa ráno stretli v lobby hotelu LOFT a pomaly začali program. Najprv bol pre nás pripravený workshop o všetkých vlastných značkách dm drogérie, po ktorom nasledoval worshop s fotografkou Zuzkou Gavulovou. Oba tieto workshopy som veľmi ocenila pretože som sa po prvé dozvedela o produktoch, ktoré by mi ani nenapadlo hľadať a sú naozaj skvelé a po druhé som sa dozvedela o fotení zopár veci, ktoré som dovtedy buď nevedela alebo, priznávam sa, ignorovala. Nasledoval výborný obed vo Fabrike a ďalej program pokračoval veľmi kreatívne.Kreatívna časť začala krátkou prezentáciou od Barborky Yurkovic, ktorá nám povedala o fashion trendoch aktuálnej sezóny a následne sme dostali "úlohu", alebo skôr výzvu skúsiť vytvoriť oblečenie tak, že na jeho zdobenie použijeme dekoratívnu kozmetiku She a Alverde, z ktorej sme si mohli aj vziať domov, čo bolo od dm-ky veľmi pekné gesto a vy sa môžete tešiť na recenzie. Bola to naozaj výzva a veeeľmi ma bavila a musím povedať, že všetky sme to skvelo zvládli. Ja som zdobila tričko tekutou linkou, ceruzkou na oči a lakmi na nechty a musím sa pochváliť a povedať, že som na svoj výtvor hrdá :D Škoda len, že ho nie je možné bežne nosiť, keďže ho nejde bezpečne oprať.

Po tomto nás čakalo veľmi fajn fotenie s profi fotografom a aj fotenie na Instax a ja sa musím priznať, že aj keď sa neznášam fotiť od niekoho iného a nemám rada výsledné fotky (pretože to tak proste je), toto bolo veľmi fajn! Napriek tomu na sebe musím zapracovať a naučiť sa mať objektív radšej, lebo kvôli tomu začínam pociťovať značný životný handicap :D 

Celý tento skvelý deň sme zavŕšili super večerou v Savage Garden (a na tú kačku sa chystám znovu a aj vy by ste mali, lebo to musíte ochutnať!), ktorá celý deň veľmi príjemne uzatvorila.


Inak bol celý deň aj natáčaný na kameru (hej, aj z tohoto mám úzkosti), z čoho vzniklo video a ak chcete, môžete si ho pozrieť na tomto odkaze → KLIK. No a na svoju obranu, pred objektívom akéhokoľvek druhu som jednoducho maximálne nesvoja :D
Každopádne veľmi ďakujem (zas :D) za celý deň a ak by sa niečo podobné ešte konalo, straaašne rada sa zúčastním :)

9 komentárov

 1. Musela to být parádní akce. Nápad zdobit oblečení dekorativkou je originální a určitě by mně to bavilo, budeš mít tričko jako hezkou vzpomínku:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To naozaj bola! :) Bola to veľmi fajn a oddychová činnosť, niekedy by som to rada absolvovala aj doma :D :)

   Odstrániť
 2. už som čítala o tomto evente u Vierky :) museli ste si to naozaj užívať, takéto príjemné stretnutie :) idem hneď mrknúť aj video :)
  inak nemusíš sa tým nejak trápiť, že si pred objektívom nesvoja, ja som tiež, a určite nie sme samé, ktoré majú taký zvláštny pocit, keď sa na nich nasmeruje objektív :D ja som radšej na tej druhej strane :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heej, Vierka to stihla spísať skôr :) Bolo to úplne super a ja dúfa, že aj s tebou sa na nejakom čoskoro stretnem! ♥
   No veď presne, ale predsa :D Vieš ako, človek ostatným prepáči, no na sebe vidí všetky nedokonalosti :D

   Odstrániť
  2. ja to tak nejak cítim, že sa určite niekde vidíme aj osobne :)

   Odstrániť