Carli Bybel Palette - líčenie a recenzia

Ahojte! :) Dúfam, že máte zatiaľ pekný víkend. Ja sa teším z toho, že tento týždeň sme mali o jeden voľný deň navyše, že sa pomaly ale iste blíži koniec semestra a tiež že sa blížia Vianoce, na ktoré sa tento rok teším akosi viac než po minulé roky. Čo teší vás?
Ako som vám písala v recenzii paletky Shaaanxo, mám pre vás ešte jednu, ktorú odkladám a presúvam ešte od jari. A keďže fotky aj s líčením pochádzajú ešte z toho času, sú iné, než by som bola bývala spravila v súčasnosti.

Na túto paletku som sa tešila o čosi viac, viac som od nej čakala a viac som ju aj chcela. Je to paletka očných tieňov a rozjasňovačov od Carli Bybel. Objednávala som ju spolu so Shaaanxo paletkou z americkej stránky bh cosmetics, pretože Carli sa zo slovenskej verzie e-shopu objednať nedá (Shaaanxo tam ale je). 

Čo sa týka tieňov, tých je v paletke desať a sú ladené skôr do teplých tónov, no veľmi svedčia aj studeným typom. Farebne sa jedná o kombináciu hnedých (až bronzových) a fialových odtieňov. Šesť z tieňov je metalických a štyri sú akoby matné, no ja by som povedala, že majú skôr semi-matte saténový finiš. Každopádne sú prekrásne, dobre pigmentované a maslovité, vôbec nie suché. Trošku prášia, to je pravda, no nie je to žiadna tragédia. Pracuje sa s nimi veľmi dobre, vytvoriť sa dá veľmi jemný look, no aj výraznejšie líčenie, avšak žiadna divočina. Na viečku držia veľmi dobre - ja síce vždy používam bázu, keďže mám mastnejšie viečka, no na výdrž sa sťažovať naozaj nemôžem.
Rozjasňovače sú v paletke štyri - pre každý tón a každú farbu pleti sa teda dá nájsť vyhovujúci. Ja používam sama na seba prvé dva, no líčila som už aj so zvyšnými tmavšími a môžem povedať, že kvalitou, pigmentáciou aj výdržou sú na tom všetky štyri rovnako dobre. Asi by som len odporúčala si dať pozor na množstvo, pretože sú naozaj brutálne dobre pigmentované a veľmi jednoducho sa to dá prepísknuť, čo sa mi, žiaľ, už zopárkrát podarilo :D Tiež však musím spomenúť to, že veeeľmi zvýrazňujú póry, ale ktorý rozjasňovač to nerobí, že?Celkovo paletku hodnotím veľmi pozitívne a som veľmi rada, že som si ju kúpila. Myslím si, že je naozaj veľmi dobre zostavená, tiene sú kvalitné a, len na okraj, výborne sa k nej hodia matné pery :) Páči sa aj vám?

10 komentárov

 1. Líbí se mi moc, využila bych všechny odstíny stínů, ale z těch rozjasňovačů bych využila stejně jako Ty asi jen první dva. Sluší Ti to:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je ale dobré, že sú tam aj tmavšie, aspoň si každý nájde ten svoj :) a ďakujem ti krásne ♥

   Odstrániť
 2. Ta paletka vyzerá naozaj krásne veľmi.pekne farby ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. teeeda,tá paletka je neskutočne pekná :) súhlasím, že tie matné pery sa k tomu veľmi hodia,ale viem si predstaviť aj nejaké silno ružové,alebo vínové :)
  aaa ešte k tým rozjasňovačom, to je bomba :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) To máš veru pravdu, vínové pery k tomu tiež veľmi sedia! :)

   Odstrániť
 4. Myslím, že co se týče odstínů tak je na tom paletka víc než velice dobře. Ač jsem ji sama zatím neměla možnost vyzkoušet, moc se mi líbí :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za komentár, Pavli :) Je naozaj super, ak budeš mať možnosť ju skúsiť, určite tak sprav ;)

   Odstrániť
 5. Krásna paletka. Tie rozjasňovače sú fakt krásne. : )

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Že? Veľmi som si ju obľúbila :) Ďakujem za komentár, Weilynn :)*

   Odstrániť