MOJE | špirála, lak na nechty a rúž

Ahojte, máte sa? :) Ja dúfam, že čo najlepšie! Vítam vás pri novom článku, v ktorom vám sprostredkujem moje dojmy z ďalších produktov od značky MOJE - riasenky, rúžu a laku na nechty - tak, ako som vám sľúbila v nedávnom článku.

Riasenka BEST
Táto riasenka ma zaujala už na prvý pohľad svojou kefkou, ktorá je na koncoch užšia a v strede širšia. Už som v minulosti mala nejakú riasenku s podobnou kefkou a pamätám si, že mi tento tvar veľmi vyhovoval. Rovnako je to aj u tejto riasenky, kefka je maximálne v poriadku a  vyhovuje mi. Žiaľ, to isté nemôžem tvrdiť o riasenke celkovo. 
Áno, s kefkou sa síce pracuje výborne, no farba je nanič. Už pri aplikácii cítiť, ako lepí a ťahá mihalnice, ktoré sú vo výsledku navzájom pozlepované, čo je na fotke nižšie vidno hlavne na ľavom oku (z vášho pohľadu). Je to podľa mňa veľká škoda, pretože mi bola riasenka na pohľad veľmi sympatická, za týchto okolností je ale prakticky nepoužiteľná :( 

Zvláčňujúci rúž na pery č. 9
Taakže, prvá a hlavná vec, má naprosto prekrásnu farbu! Iste, nebude pre každého a nie každý by ju nosil, no ja som z nej úplne nadšená! Na fotke to nešlo úplne dobre zachytiť, no v skutočnosti je to prekrásna neónová ružová, skoro až ako zvýrazňovač (skoro!). Problémom tohoto odtieňu však je, že vám nič neodpustí a ako môžete vidieť aj na fotkách, veľmi zvýrazňuje všetky šupinky a nedokonalosti. Je preto nutné mať pery v naozaj perfektnom stave - a použitie balzamu pred rúžovaním naozaj nepomôže, čo môžete koniec-koncov vidieť samy. 
Inak je ale rúž super, veľmi dobre sa nanáša, na plné krytie som potrebovala dve vrstvy, no a výdrž je presne taká, akú by ste od krémového rúžu čakali. Tento produkt je teda za mňa super, no treba dať pozor na stav povrchu pier :) 

Lak na nechty MAT EFEKT č. 8
A do tretice tu máme ešte lak na nechty. Kvitujem najmä jeho rýchle schnutie, dokonalý matný finiš a veľmi pekný výsledný vzhľad nechtov. Rovnako som sa zamilovala aj do jeho svetlučkoružového odtieňa, ktorý je presne podľa môjho gusta! Vďaka nemu majú nechty veľmi pekný kriedový vzhľad ♥ Bezchybné krytie potom dosiahnete v dvoch vrstvách.
Čo mu ale na dokonalosti značne uberá, je jeho výdrž, keďže sa mi začal odlupovať už hneď v prvý deň po niekoľkých hodinách od lakovania a to s použitím basecoatu.Tak a to je na dnes všetko, ako vidíte samy dnes to nebolo tak dobré ako v minulom článku, kde som písala o tejto značke, čiže je vidno, že jej kvalita je rozdielna produkt od produktu. Nič to ale nemení na tom, že by som chcela skúsiť ešte aj ďalšie produkty od kozmetiky MOJE, pretože vzhľadom k cenám ju celkovo hodnotím viac-menej pozitívne. 

6 komentárov

 1. značku nepoznám ale výrobky vyzerájú kvalitne a majú veľmi pekný obal ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. a ja že čo mi ten rúž pripomína, a naozaj zvýrazňovačku :D ale mne sa tá farba veľmi páči :)
  aj ten lak..síce nemám veľmi rada matné laky na nechty, ale tento vyzerá na tvojich nechtoch jemne a elegantne :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja som od tejto značky doma tiež niečo mala, a na to aká je lacná mi príde výborná :) Z tvojho článku som si maximálne zamilovala ten lak na nechty, ak by sa mi tak nelámali tak by som ho jednoznačne vyskúšala! :) Krásne fotky, inak. <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Že? Úplne presne si vystihla moje pocity :) Tak vieš, netreba sa obmedzovať. Pokojne si ním sprav radosť aj tak :D Ďakujem ti veľmi, Moni! :) ♥

   Odstrániť