On the Horizon & Old Hollywood

Ahojte! V dnešnom článku by som vám veľmi rada predstavila paletku, ktorá je novinka nielen v mojej zbierke ale aj v ponuke značky Sleek. Na stránky Krasotiky sa dostala, ak sa nemýlim, niekedy začiatkom októbra a ja som si ju kúpila na Interbeauty. Je to prekrásna paletka On the Horizon.


Kvalitou je paletka presne taká, na akú som pri Sleeku zvyknutá. Tiene majú prenádherné farby, myslím si, že je veľmi dobre zostavená a ja som z nej doslova unesená a milujem ju!  Tiene sú skvelo pigmentované, maslovité väčšina z nich je metalická, matné sú asi len tri ale aj to majú skôr semi-matte finiš. Čo sa týka líčenie, je vhodná na výrazné divoké líčenie, také to, čo si predstavíte pri slove "fierce" - divoké, nespútané. Ak sa človek ale uskromní s dvomi-tromi farbami, ľahko vytvorí aj nude look, len si myslím, že potom je mu táto konkrétna paletka celkom dosť zbytočná, ak by chcel vyslovene len tento druh líčenia.
Ja musím uznať, že líčenie, ktoré som vám vytvorila na ukážku rozhodne nepatrí k mojim najlepším počinom, no chcela som vám ukázať farby-farby-farby. Sľubujem ale, že sa k vám niekedy dostane aj nejaký môj krajší výtvor s touto paletkou, minimálne na insta ;). 

A ako viete z názvu, ešte vám chcem ukázať ďalší Matte Me lip cream v mojej zbierke. Je to Old Hollywood, o ktorom možno viete, že som ho chcela odkedy je v predaji. No ale musím povedať, že ma sklamal. Prvý Matte Me, ktorý ma neteší a som z toho veru dosť smutná. Farba je krásna, no, žiaľ, na perách strašne fľakatí a nie je pekný. Navyše mi ako jediný lepí, čo ma veľmi prekvapilo a zamrzelo. Neviem, či sa to bude dať nejako vymyslieť, stále dúfam, že mám nejaký "zlý kus", no aj tak. Každopádne teraz mám už takmer všetky, ktoré som chcela, už mi k spokojnosti chýba len Fandango Purple :D 


10 komentárov

 1. škoda toho matného rúžu :( má peknú farbu...mne toto robí trošku aj NYX ale dá sa to rozotrieť a potom vyzerá pekne :)
  musím pochváliť líčenie :) wau :) úplne iný pohľad ti to vyčarovalo :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru :( mne sa to práve veľmi rozotrieť nedalo. Musím to ale nejako vymyslieť, pretože ho naozaj veľmi chcem nosiť...
   A ďakujem ti veľmi pekne ♥

   Odstrániť
 2. Táto paletka ma veľmi zaujala, najmä krásnym obalom a nádhernými tieňmi vnútri:)

  Saja Frey blog
  Pozývam ťa na: Súťaž o diár Dary Rolins

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vôbec ma to neprekvapuje, mňa tiež presne tým dostala :)

   Odstrániť
 3. Ja mám síce iný odtieň (vino tinto) ale tiež som nespokojná =(, tak som sa naň tešila a naniesť rovnomernú vrstvu bez fľakov je bohužiaľ nadľudský výkon. Keď dám 2 vrstvy je to síce farebne ok, ale na perách je neznesiteľná krusta =/. Netuším čo s tým.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne Vino Tinto toto nerobí práveže, o to viac som prekvapená a sklamaná :( Ale presne také pocity, aké opisuješ, mám pri tomto...

   Odstrániť
 4. To líčenie je neskutočne krásne <3

  OdpovedaťOdstrániť