Shaaanxo palette - líčenie a recenzia

Ahojte, prajem vám všetkým pekný štvrtok! :)
Konečne. KONEČNE mi vyšiel priestor a čas napísať dnešnú recenziu. A to nehovorím, že o niekoľko dní tu pribudne ďalšia taká. No nepredbieham...
Paletku, o ktorej vám dnes budem písať som si objednala ešte v apríli. Áno, v apríli. A je pravda, že som dlho čakala na doručenie z Ameriky, no aj tak si myslím, že je to dosť dlhý čas na to, aby tá recenzia ešte stále nebola na blogu. No ale tak veď aj ja som len človek a hlavné je, že sme sa všetci dočkali, nie? Takže, dneska vám napíšem o paletke očných tieňov a rúžov, ktorá vznikla zo spolupráce youtuberky Shannon Harris a značky BH Cosmetics - Shaaanxo palette.


Aby som bola úprimná, hneď na začiatok vám poviem, že som od paletky čakala viac. Napriek tomu nemôžem tvrdiť, že by patrila medzi "zlé" produkty, to určite nie, len sa mi zdá dosť nedomyslená a skôr by som povedala, že je to taký silný priemer.
A teraz prečo... Tiene aj rúže sú pekné, no ich farebné zloženie v paletke nie je podľa mňa nič extra výnimočné. Farby tieňov sú skôr teplé, čo je tiež záležitosť, ktorá, podľa môjho názoru, nie je veľmi populárna. Alebo teda skôr ja sa stretávam väčšinou s ľuďmi, ktorí dávajú (alebo by aspoň mali dávať) prednosť studeným odtieňom. Nehovorím, že nesadne nikomu, napríklad aj na mne samej sa mi celkom páči, no vidím a cítim, že to nie je úplne ono. Pigmentácia tieňov nie je tiež nič závratné a okrem toho sa mi zdajú dosť suché. Je ale pravda, že prášia minimálne, niektoré odtiene dokonca vôbec.

Čo sa týka rúžov, majú naozaj krásne odtiene a páči sa mi, že sú v zložení výrazných aj nude farieb, sú to však veeľmi krémové rúže a prichádzajú hneď s niekoľkými nevýhodami - musia sa nanášať štetcom, čo opäť veľa ľudí nevyhľadáva a v podstate nič nevydržia. Po tom, ako sa zotrú, zjedia, stratia, na perách ostáva jemné zafarbenie, ale je to ten štýl, čo môj priateľ vždy okomentuje, že "to vyzerá, ako keby si jedla niečo červené a bola si špinavá". A zasa keď niekam idete, čo predpokladám, že nikto z vás nenosí výrazné rúže doma k teplákom, budete so sebou nosiť celú paletku a ešte aj štetec, ktorý po použití musíte vyčistiť, aby ste nemali všetko špinavé? Čiže by som povedala, že táto časť je vhodná skôr na nejaké líčenie na fotku alebo video alebo také niečo...Kombinácia posledných dvoch rúžov
Takže suma-sumárum, byť je táto paletka na prvý dojem veľmi pekná a fajn a som rada, že som si ju kúpila a skúsila sama na sebe, ako som už písala vyššie, myslím si, že je dosť nedomyslená, má podľa mňa dosť veľké muchy a dúfam, že ak by rovnaká spolupráca medzi Shannon a BH Cosmetics ešte niekedy prebehla, dopadne to lepšie. Čo na ňu hovoríte vy?

10 komentárov

 1. Paletka vyzerá úžasne a navyše BH je netestovaná na zvieratkách, takže dávam veľký like ;)

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To sa aj mne veľmi páči a BH je mi vďaka tomu ešte sympatickejšie :)

   Odstrániť
 2. práve včera sa mi to stalo s tým novým NYX soft creamom, že som bola na nákupoch, nechtiac som si obtrela pery, a potom za neviem aký dlhý čas pozerám v kabínke v zrkadle a ako keby som jedla cviklu :D :D mala som to úplne mimo kontúr pier :D ale táto paletka vyzerá celkom dobre, aj na fotke na tvojich perách sa ti veľmi hodí :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D Takže vieš o čom hovorím
   Ďakujem, moja pekná! :) ♥

   Odstrániť
 3. Mne sa veľmi páčia odtiene oboch paletiek, resp. častí. Či už v rámci líčenia očí alebo pier. Veľmi pekné, hodiace sa predovšetkým na jeseň :) ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Happiness Boutique Statement Earrings *

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj ! :) Mne sa napríklad páči paletka presne opačne. Zaujali ma očné tiene, ale rúže už pomenej, lebo mám vždy pocit, že sú slabo pigmentované, nekvalitné. A z ktorej stránky si objednávala ? :)

  http://beautybylenka.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahojky, ďakujem za komentár :) Pigmentácia sa mi pri rúžoch zdá byť OK, no ako píšem, výdrž je nanič, takže tak.. :) Ja som objednávala z http://www.bhcosmetics.com/

   Odstrániť
 5. pekné líčenie a máš krásne vytočené mihalnice :) mne osobne prídu rúže takto v paletke nepraktické.
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť