Christmas decorations

Ahojte! Prajem vám ten najčarovnejší začiatok posledného mesiaca tohoto roku ♥ Čo ja viem, tento rok bol pre mňa väčšinu času tak príšerný, že sa neviem dočkať, kedy skončí. Čo vy? O tomto ale ešte bude reč v samostatnom článku, tak nebudem "kaziť" ten dnešný. Totižto som sa rozhodla vniesť sem aspoň trochu sviatočnej atmosféry už teraz a chcela by som vám niečo ukázať - moju vianočnú výzdobu. 

Ja som začala zdobiť už pred niekoľkými týždňami, pretože som to už nevedela vydržať! Nesmierne milujem celú tú atmosféru, ktorú Vianoce so sebou prinášajú a chcela som sa ňou obklopiť už hádam od októbra, aby som si ju poriadne užila. Nakoniec som ale začala až 20. novembra, čo je podľa mňa tak akurát, čo poviete? :) Zobrala som to ale zľahka, pretože, viete ako, nechcem mať priestor zahltený vecami. Napriek tomu som po čase ešte dokúpila zopár vecí a niečo som si požičala od maminy, no som spokojná :) 

Pri vyberaní a umiestňovaní dekorácií som musela mať na pamäti to, že máme Rufusa a ten veeeľmi rád všetko, no, ničí. Aj stromček máme preto len maličký - symbolický. Ale každopádne som spokojná a možno niekoho z vás inšpirujem, čo by som bola veľmi rada ♥

Ako ste na tom vy so sviatočnou výzdobou? Už máte alebo čakáte na neskôr? Píšte, píšte všetko, čo vám napadne! :) 

Toto je adventný kalendár, ktorý som vyrábala pre priateľa :) ♥

A ešte DIY vianočný venček na dvere :) 

12 komentárov

 1. Máš moc hezkou výzdobu:-) Já se vždy na Vánoce tak strašně těším, že bych nejradši zdobila už na začátku listopadu, ale vím, že by to bylo brzy, tak jsem průběžně dokupovávala dekorace a teprve minulý víkend jsem to u nás vyzdobila. Včera jsem už pekla perníčky, mám ráda jak provoní celý byt:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ♥ Och, to som rada, že v tom nie som sama :D :) Jej, to je pravda, tá vôňa je prekrásna! Ktovie, kedy sa ja k tomu dostanem :(

   Odstrániť
 2. Gratulujem výherkyni. :)
  Musí to už Vás vyzerať krásne vianočne. :) veľmi pekná výzdoba a dala si mi skvelý tip, s tými svetielkami prilepenými na parapete, asi to tak urobim aj ja v obývačke. :-D Ja sa tiež neviem dočkať, kedy skončí tento rok, pre mňa bol síce celkom úspešný, ale strašne zložitý, smutný, uplakaný, utrápený, no proste hrôza. A to som sa tešila, že aspoň Vianoce budeme mať pekné, ale bohužiaľ, zatiaľ to tak nevyzerá. Mrzí ma to, ale čo už. :-) Verím, že ďalší rok bude oveľa lepší, lebo posledné dva boli celé na nič. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je od teba milé! ♥
   Ďakujem, ja som spokojná, pretože toho nie je priveľa, no zároveň to tvorí atosféru :) Rado sa stalo! Ja tam mám nejaké svetielka celoročne, len ich podľa sezóny mením a striedam :)
   To ma veľmi mrzí, no rozumiem, lebo mne tento rok tiež veľmi nevyšiel. Tak ti teda zo srdca prajem, aby sa to vyplnilo a nasledujúci rok bol skvelý! ♥

   Odstrániť
 3. Máš moc pěkné dekorace a nápad s adventním kalendářem je super :)
  Lovely imperfections | Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherná výzdoba! Vánoce miluju, takže u mě to vypadá podobně :). A nejradši bych si už nazdobila vánoční stromeček teď, abych si ho pořádně užila :).
  BeautyOfLife blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeeem ♥ Veď ti nič nebráni! Ja som 100% za! Sprav si radosť a teš sa z neho čo najdlhšie to pôjde :)

   Odstrániť
 5. v prvom rade oceňujem ten krásny adventný kalendár pre priateľa! :) to je aké milé :)
  a výzdobu máte nádhernú :) takéto jemné detaily po byte mám aj ja najradšej :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť