Kerry Washington x O.P.I. Nailpolish Set

Ahojte :) Dnešný článok som sa opäť rozhodla spraviť taký oddychový ako posledný a v podstate by som vám len chcela dať tip na sadu lakov na nechty, ktoré sa ukázali ako dobrý kup. Ja som si túto sadu kúpila ešte v októbri na Interbeauty a zaplatila som za ňu okolo 20€.


Táto sada vznikla zo spolupráce značky O. P. I. a herečky Kerry Washington. Celkovo ako taká táto kolekcia obsahuje oveľa viac lakov a, samozrejme, v plných baleniach, no ja som rada, že sa mi znej podarilo u nás uloviť aspoň túto mini kolekciu. Mini preto, lebo každý zo štyroch lakov v tejto sade má len 3,75ml. Sada obsahuje štyri laky v krásnych a naozaj nositeľných odtieňoch We The Female, Pale to the Chief, CIA = Color Is Awesome a Never a Dulles MomentPriznávam, že mi veľmi nevyhovuje tvar štetca, pretože je guľatý a rovno rezaný a ja mám radšej ploché s oblým koncom. Napriek tomu ale musím uznať, že sú to najkvalitnejšie laky, aké som doteraz mala. Veľmi dobré schnú, kryjú výborne v dvoch vrstvách a držia (!!!). Nemusela som vôbec použiť topcoat a lakovala som na svoje nechty, nie na gél a teda tá výdrž bola neporovnateľná s ničím, čo som doteraz mala. Väčšinou sa mi totiž každý lak ošúpal z nechtov po jednom, maximálne jeden a pol dni, tieto vydržali tri dni a potom som si všimla len malé oderky na okraji nechtov. 


Iste, pre niekoho môže aj toto byť málo, ale pracujem s tým, čo mám. Jednoducho mám nekvalitné nechty a na tých všetko drží oveľa menej, väčšinou vôbec. Takže ak nemáte s nechtami veľké problémy, trúfla by som si povedať, že vám tieto laky vydržia ešte dlhšie, než mne. 

Ja túto sadu určite odporúčam, rovnako ako celkovo O. P. I. laky, ak ste ešte neskúšali. Ja som o nich najprv pochybovala, no po tejto skúsenosti by som si určite chcela zaobstarať ešte nejaké :) Dajte mi ale vedieť, či ste už nejaké ich laky už skúšali a čo na nich hovoríte. A tiež čo si myslíte o tejto kolekcii :) 

10 komentárov

 1. Tak to jsou nádherné odstíny! :) Asi po nich také kouknu!
  Mr. Kev

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Zvyšok kolekcie tiež vyzerá super, skús pozrieť aj tie :)

   Odstrániť
 2. OPI laky ma vždy veľmi lákali, škoda, že už mám gélové nechty a boli by mi na nič:/

  Saja Frey blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aaale, veď možno niekedy v budúcnosti ťa gélové omrzia a začneš zasa lakovať :) Nikdy nehovor nikdy a potom určite skúsiš :)

   Odstrániť
 3. opi sú držiaky.mne by pasovalo keby boli takéto menšie,plné velkosti mi pripadajú nevyužitelné,hlavne ak mám viac lakov..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to je tiež pravda, že plné balenia sú doslova obrovské. Podobne ako Sally Hansen alebo China Glaze :D :)

   Odstrániť
 4. O.P.I. ma v poslednej dobe láka čím ďalej, tým viac :) Krásne fotky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. super laky ešte som ich neskušala ale presne som si chcela niečo zaobstarať :))

  Tammybeaty

  OdpovedaťOdstrániť