Last Saturday

Tak som premýšľala... Písali ste mi, že by sa vám na blogu páčili aj "osobné" články a ja som odvtedy premýšľala, ako ich sem zakomponovať. Napadlo mi, že by mohlo byť fajn písať ich formou "denníka" alebo ako nejaký random či niečo také. Tak povedzme, že tento dnešný článok bude taký experiment. Vy si ho prečítate, pozriete a zhodnotíte, či by vás takáto forma príspevkov bavila a zaujímala a ja ich podľa vašich reakcii buď začnem písať častejšie alebo bude tento prvý a aj posledný, môže byť? Veľmi mi tým pomôžete... :) Tak teda dajme tomu, že vám napíšem o minulotýždňovej sobote.

Keď nejdem do školy ani nikam inam, rada začínam deň raňajkami v posteli, najradšej mám sladké, a pritom pozerávam seriály. Momentálne som sa namotala na Teóriu veľkého tresku ♥ Popritom som na sociálnych sieťach a kontrolujem si diár, aby som vedela, čo všetko musím stihnúť spraviť. Veľa vecí si nechávam práve na soboty, často vtedy robím aj veci, ktoré som dlho odkladala. Tiež to tak máte? 
Po raňajkách som šla s Rufim na dllllhú prechádzku. Cez víkendy je Bratislava najlepšia, pretože v meste nejazdí veľa áut a väčšina ľudí je preč. Po návrate som okúpala štetce aj Rufusa, čo bol zas raz boj. Nerozumiem tomu, pretože nemá odkiaľ mať strach z vody, no očividne mu to je veľmi nepríjemné, keď je mokrý. Potom som spravila veľké upratovanie a menšiu reorganizáciu kúpeľne. Popritom som varila a napadlo mi, že sa vás musím spýtať, či máte rady tarhoňu :D Ja ju totiž milujem, no v mojom okolí je veľmi veľa ľudí, ktorí by ju nezjedli ani za svet. Nerozumiem prečo!
Obed som jedla až okolo tretej a potom som už viac-menej len oddychovala. Spravila som si mani-pedi, otestovala som Balea masku na nohy z adventného kalendára a musím povedať, že ma celkom milo prekvapila. Venovala som sa písaniu článkov na blog a na Želania.sk, tiež som KONEČNE na stenu nalepila tapetu, na ktorú je možné písať kriedou. Ležala nám strašne dlho doma a priateľ mi stále hovoril, že nebude držať, lebo stena nie je hladká. No a ako zareaguje žena? Skúsi to, len aby dokázala, že má pravdu. A mala som pravdu :DDeň pred tým, inak, som si bola vyzdvihnúť dm box, ktorý sa mi podarilo získať. Veľmi som sa z neho tešila, dizajn sa tentokrát nesmierne podaril podľa mňa. Rozhodla som sa ale, že to nabudúce znovu už skúšať pravdepodobne nebudem. Je to super nápad, ja netvrdím opak a väčšinu vecí využijem, no keďže som začala používať prírodnú kozmetiku, tá "chemická" mi už akosi vôbec nesedí a nerobí mi dobre. Ja si popravde myslím, že mi nerobila ani predtým, len som nemala s čím porovnávať.

Z tohoto boxu si nechávam takmer všetko, ďalej posúvam len šampón a zubnú pastu. Nad maskou som veľmi váhala, no nakoniec som sa rozhodla ju skúsiť a spravila som tak hneď v ten deň. Nebola to dobrá voľba. Toto bol môj druhý pokus s týmto typom masky a teda musím povedať, že sa mi to nepáči a už to nechcem. Je mi to na tvári veľmi nepríjemné, nevidím žiadny efekt a pleť mám po nich skôr horšiu ako lepšiu a to aj na dotyk. Vy ako vidíte tieto masky? 


Nuž a úplne večer som si spravila čaj s adventnej sady. Dostala som ju od maminky a veeeľmi sa mi páči tento nápad! Je od Sonnentoru, v rozkošnej krabičke je 24 rozličných čajov a všetky sú bio :) Inak Sonnentor je česká záležitosť, čiže je to aj s podporou lokálnych firiem ♥ Mám ich rada - aj  túto firmu, aj Čechov všeobecne :)Tak v podstate niečo také som robila. Mávate podobné soboty alebo ich trávite úplne inak? Napíšte mi. A aj to, či by ste takéto články chceli častejšie :) Krásny víkend! ♥

9 komentárov

 1. Tiež mávam podobné pohodové soboty. Ráno s priateľkou vstaneme, raňajkujeme a sledujeme seriály, potom čítam alebo niekam ideme :)
  PS: Tento typ článku ma baví ;) len pokračuj.


  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Také sú najlepšie, že? :)
   Ďakujem ti za komentár aj za názor, Danielka ♥

   Odstrániť
 2. za mňa takéto typy článkov určite áno :) Rúfusko chudáčik ako preľaknuto vyzerá v tej sprche :D sladké raňajky, Big bang, tarhoňa...toto všetko milujem aj ja ! :) a masky, to je tiež pre mňa už konečná. mám tvár veľmi citlivú a už si tam radšej nedávam nič, čo by jej malo zázračne "pomôcť", pretože mám vždy len nervy, že ma pleť štípe, ťahá a efekt žiaden..
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti za komentár, moja zlatá! :) No veru, on je pri kúpaní vždy v strese :D
   Všimla si si už, v koľkých veciach sa vieme zhodnúť? :) Ja som si teraz, čo sa masiek týka, zvykla používať tie lepítka Balea a potom doma miešané masky, to je záruka spokojnosti :)

   Odstrániť
  2. ja už som si to všimla dávnejšie :) preto ťa tak rada čítam :) mám pocit že sme rovnaká krvná skupina :) joooj tie Balea! neskutočné sú :) asi si ich nakúpim do zásoby :) doma sa mi nechce veľmi vymýšľať :P

   Odstrániť
 3. Já bych ráda takové články častěji:-) Moje soboty bývají podobné, protože přes týden nemívám moc času, tak v sobotu se to snažím dohnat a věnuji se jak úklidu, tak vaření, procházkám, teď i pečení cukroví:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za názor :) Ja si myslím, že soboty sú stvorené na takéto doháňanie vecí :D

   Odstrániť
 4. Ja mávam skôr oddychové nedele, nakoľko v sobotu väčšinou ani nie som doma a fungujem ako v akýkoľvek pracovný deň. :D Vtedy vstávam naozaj neskoro a často vynechám raňajky a vrhnem sa hneď na obed, veľa čítam a vtedy prichádza najväčšie množstvo nápadov. Aby som ale zodpovedala tvoje otázky. :D Tarhoňu zjem, ale na druhú stranu mi nijak veľmi nechutí. A s daným typom masiek to máme rovnako, napríklad naposledy som si odniesla zo Sephory dve s veľkým očakávaním, no bohužiaľ bez účinku. :/

  Takéto články ja veru môžem a pokiaľ ťa to baví a budeš v ich tvorbe pokračovať, počítaj so mnou ako s vernou čitateľkou. :)

  Primrose En

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je škoda, že si neužívaš voľné soboty, no je fajn, že si to môžeš vynahradiť aspoň v nedeľu :)
   A to s tými maskami ma prekvapuje, popravde som čakala, že sa nájde viacero ľudí, ktorým vyhovujú :D No ale fajn, že v tom nie som sama...

   Ďakujem ti veľmi pekne za názor aj za celý komentár :) ♥

   Odstrániť