NYX Lip Lingerie & Lid Lingerie

Ahojte! Tak som sa konečne dostala k tomu, aby som vám napísala o produktoch NYX, ktoré som si kúpila, keď v Auparku otvárali butik. Odvtedy som tam bola ešte raz a tiež som spravila maličký nákup, no o tom inokedy. Dnes vám teda napíšem niečo o Lip Lingerie a Lid Lingerie.Určite viete, že všetky odtiene tekutých matných rúžov Lip Lingerie sú v relatívne neutrálnych farbách. Ja som si zvolila odtiene Embellishment a Honeymoon. Embellishment je studený tlmený fialový a Honeymoon je studený hnedý odtieň. Vybrala som si ich preto, že takéto a ani podobné som v zbierke dovtedy nemala a tiež, samozrejme, preto, že sa mi oba veľmi páčili. Myslím si, že viac mi sadol Embellishment a keď chcem nosiť Honeymoon, musím si dávať pozor, ako zvolím zvyšok líčenia, pretože aj keď je krásny, jednoducho to nie je úplne moja farba. 
Konzistencia týchto rúžov je veľmi príjemná a pri aplikácii mi pripadá trošku gélová, aplikátor po perách priam kĺže. Doteraz som bola totiž zvyknutá na akoby vodovú a na pocit veľmi suchú konzistenciu tekutých matných rúžov. 
Tým sa dostávam k tomu, že tieto rúže pery nevysušujú tak, ako tie, čo som doteraz skúsila, no aj tak si pod nich dávam balzam. 
Zmatnia úplne a bez problémov v relatívne krátkom čase (ktorý sa použitím balzamu, prirodzene, predlžuje). Ja som, žiaľ, pri fotení nepočkala dostatočne dlho, preto je Honeymoon dolu na fotke v strede pier skôr polomatný, ale to je moja chyba, za ktorú sa ospravedlňujem.
Na perách vydržia, po niekoľkých hodinách som spozorovala drobenie v kútikoch úst, čo je ale pochopiteľné, keďže človek nie je celý deň ticho a perami pohybuje. 
Po jedle držia, no blednú, ja ich teda vždy opravujem, no vyslovene by som nemusela. Pri vrstvení som si nevšimla také drobenie ako pri Sleeku, čiže ďalšia dobrá vlastnosť. 
Inak za mňa super, takže ak premýšľate, s pokojným svedomím do toho! 


Druhým produktom je Lid Lingerie v odtieni Evening Spell, čo je krásna rubínovo-nejaká-neviem-ju-pomenovať farba so shimmerom. Má aplikátor ako lesk na pery, no podľa mňa je použitie štetca nevyhnutné. Tento tieň ale na viečku dosť rýchlo zasychá, takže treba pracovať naozaj rýchlo. Ja som ho pri líčení použila do vnútorného kútika, čo môžete vidieť dolu na fotke. Inak ho hodnotím veľmi kladne, na viečku drží výborne a keď budem najbližšie v NYXe, vezmem si ešte nejaké. Páčia sa mi odtiene Night Glow, Rose Pearl, White Lace Romance a ešte Morning Sky, ktorý ale nemali ani raz, čo som tam bola...

Tak a to je už na dnes všetko, ďakujem vám, že ste sa zastavili si článok prečítať a prajem vám krásny zvyšok dnešného dňa! ♥

6 komentárov

 1. Ahoj, prosím ťa, ako sa pohybuje cena? Btw, pasujuuuu ti <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Oboje stoja okolo 7-8€ ale presne si to, žiaľ nepamätám :( A ďakujem veľmi pekne ♥

   Odstrániť
 2. ja tieto ich matné rúže milujem :) pozerala som presne na ten odtieň Embellishment a asi sa pre neho aj vrátim do NYXu lebo je úžasný :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tyhle matné rtěnky od NYXu miluju! Odstín Embllishment mám taky, a na podzim to byl můj snad nejoblíbenější odstín :)
  BeautyOfLife blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Sú naozaj super :) Mne sa páči ho nosiť aj teraz cez zimu a uričte to tak bude aj na jar :D :)

   Odstrániť