Sleek Nordic Skies

Ahojte! Dnešný článok ani nebude tak úplne článok z jedného jednoduchého dôvodu. Chcela by som vám totiž ukázať ďalšiu paletku od Sleeku, ktorú som dostala od Krasotiky (ďakujem, ďakujem, ďakujem!). Keďže som vám už o niekoľkých i-Divine paletkách písala a aj v tomto prípade je kvalita tieňov rovnaká, pripadá mi celkom zbytočné sa stále dokola opakovať. 
Preto vám napíšem len to, že tento variant s názvom Nordic Skies je paletka s farebnými pastelovými tieňmi, väčšina je metalická, asi tri tiene sú matné a farebné zloženie tejto paletky je podľa mňa naozaj výborne vystihnuté jej názvom. Sú to farby evokujúce zimu, chlad a predstavuje farby nórskej divočiny. 


Ja osobne som sa do tejto paletky úplne zamilovala a z dôvodu, ktorý je aj mne samej vlastne neznámy som si k nej vybudovala akýsi osobný vzťah. Viem si predstaviť, ako vám to muselo vyznieť, no čo narobím? Takto to jednoducho je. Čo na ňu hovoríte vy? :) 

8 komentárov

 1. Ty odstíny jsou úplně nádherné, využila bych všechny:-) Úplně si představuji to líčení, které bych s nimi vyčarovala:-) Tak můj wishlist je zase o jednu položku delší:-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je skvelá! Ja som dlho premýšľala, aké líčenie na ukážku sem dám, pretože sa s ňou dá tvoriť všeličo :)

   Odstrániť
 2. ja tieto Sleek paletky tiež môžem :)
  páči sa mi ako si spravila spodnú linku s tým mintovým tieňom :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vždycky ráda nahlédnu, co Sleek vymyslel nového. Naposledy mě dost zaujala "A New Day" .

  OdpovedaťOdstrániť