Vianoce 2016 - aké boli a čo som našla pod stromčekmi :)

Ahojte! Prajem vám krásne i keď zamračené popoludnie. Tak teda máme po sviatkoch a ja aj keď som najprv veľmi nechcela, som sa nakoniec rozhodla napísať článok o tohtoročných Vianociach. A keďže si myslím, že by bolo fajn zhodnotiť aj vianočný wishlist, dozviete sa aj čím ma moji drahí obdarovali.


Ja som tento rok mala Vianoc viacero ako zvyčajne a boli rozložené do troch dní, no bolo ich o jedny viac než v uplynulé roky, keďže sme si s priateľom KONEČNE spravili svoje prvé vlastné naozajstné 23. decembra. Doteraz sme sa vždy len stretli počas Štedrého dňa, vymenili si darčeky, chvíľu boli spolu a potom sme sa venovali rodinám. 
Tento rok sme mali vlastný mini stromček (lebo Rufus) a peknú večeru, po ktorej sme pozerali rozprávky ♥ Okrem toho, že sa nám stalo niekoľko nepríjemností (zalomený kľúč vo dverách, vyhodené poistky a podobne) to bol prekrásny deň :) 
No a potom, keď sme si vymieňali darčeky... Ach, môj ty bože! No, ale vy to už viete, pretože som sa s vami podelila na Instagrame... dostala som od neho knihy Harry Potter 1-7 v pevnej väzbe ♥♥♥ Čo je viac??!


Druhé Vianoce som mala u rodičov v Skalici. Tam to boli také tie typické rodinné Vianoce, ktoré sú každý rok rovnaké a to mám na nich veľmi rada. Je to taká tá životná istota, viete čo myslím. Super ale bolo - to každý rok nerobíme, ale myslím, že by sme mohli - keď sme sa šli so sestrou a psami prejsť v Zlatníckej doline. Poriadne sme vymrzli a vyhladli a bolo super s ňou takto tráviť čas :) 
Popravde som ani nečakala žiadne darčeky, keďže som už predčasne dostala notebook, no predsa. Dostala som veľa maličkostí (ako napríklad veľmi krásnu voňavú sviečku, svietnik, ozdoby do bytu...). Potom sme od maminy dostali s priateľom kraaasne deky ale najviac zabila sestra (má 13 rokov)! 
Tá pre mňa pripravila brutálny darček z ktorého som stále maximálne unesená. Bola to krabica prerobená na truhlicu a v nej boli jedlé ohnivé strely, čarovný prútik a ceruzky - prútiky, kuchárska zástera, truhlička s "drahokamami" a prsteňmi zakladateľov Rokfortu a kniha Rozprávky barda Beedla ♥ No uznajte!!


Potom sme oslavovali Vianoce u priateľovej rodiny - najprv u jednej a potom u druhej babky, odkiaľ som si tiež odniesla krásne veci, od jeho tety / mojej kaderníčky som  dostala sadu na vlasy, ktorú som u nej v salóne obdivovala ešte niekedy v októbri, od ďalšej tety som dostala tiež kozmetiku, od ďalšej hrnček, ktorý ste tiež videli na Insta... no veľa veľa veľa! 

Posledné Vianoce boli u priateľovej maminy a brata. A to bolo úplne zaklincovanie, nasadenie koruny a čerešnička na torte. Rozbalila som si posledný diel HP - Prekliate dieťa, dostala som kaligrafickú sadu a mixér s točivou miskou ♥♥♥ Ach bože, teraz keď vám to píšem, sa mi zasa chce plakať od dojatia, som strašná :D 
"Švagor" bol tiež veľmi kreatívny - v darčeku som si našla zarámovaný citát od Phoebe z Priateľov a na jeho základe som od neho dostala slanú čokoládu a vanilkovú sviečku a k tomu ešte mini statív na mobil - že na vlogovanie :D ♥


Celé toto oslavovanie a navštevovanie sme potom zakončili návštevou mojich starých rodičov tuto v Bratislave, od ktorých som už tradične dostala korunky a tak sme v nedeľu dosviatkovali.

Ani neviem, ako mám vyjadriť ako veľmi som šťastná a vďačná! Dokonca sa stále nedokážem zbaviť takých zvláštnych výčitiek svedomia, pretože viem, že sa za to všetko nebudem nikdy môcť dostatočne poďakovať! ♥ Môj vianočný wishlist je týmto vlastne úplne splnený, keďže tie paletky som si pomaly aj rozmyslela (pretože naozaj nepotrebujem ďalšie neutrálky) a navyše som dve nové iné dostala od priateľovej maminy, ktorá ich mala už dlhšie a nepoužívala :) 
Každopádne, ak je šanca, že toto niekto z vás spomínaných číta, ešte raz OBROVSKÁ vďaka za všetko ♥

Dúfam, že aj vy ste mali krásne Vianoce, že sa vám splnili vaše priania a že sa so mnou o vašu radosť podelíte v komentároch :) 

12 komentárov

 1. Super darčeky... a ten nápad so zarámovaným citátom od Pheobe je perfektný :) Ja som dostala od mamky knihy, svetrík a leginy. Od milovanej zatiaľ nič, lebo naše Vianoce budeme mať až zajtra... no najviac sa teším na ňu... Denno denne jej posielam správy s textom - All I want for christmas is YOU.

  Zvláštne dievča

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Jeej, to je rozkošné! Prajem vám teda krásne spoločné Vianočky :) ♥

   Odstrániť
 2. Paradne darčeky, dufam, že si si vianoce naplno užila :))

  Srdečne ťa pozývam na giveaway na mojom blogu ❤

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeem ♥ Dúfam, že aj ty si mala krásne Vianoce :)*

   Odstrániť
 3. Opäť krásny článok Candy! Dostala si moc pekné darčeky, najviac ma zaujal ten od sestry, je to od nej veľmi milé :) Ja som si našla pod stromčekom tiež veľa krásnych darčekov, väčšinou samú kozmetiku, takže spokojnosť najväčšia :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti veľmi, Klaudi! ♥ Som rada, že si bola spokojná, dúfam, že si mala krásne Vianoce :)*

   Odstrániť
 4. to čo vytvorila tvoja sestra je neskutočné! :))) musí byť veľmi šikovná a kreatívna :) inak ja som tiež mala takéto predĺžené Vianoce, keďže sme oslavovali aj u našich rodičov, u priateľa, u ocina...všade zvlášť :D
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Že? Bolo to veľmi veľké a potešujúce prekvapenie! :)
   Je to fajn, človek aspoň všetkých stretne cez sviatky :) Dúfam, že si ich mala krásne :)*

   Odstrániť
 5. Dostala jsi nádherné dárečky, nejvíc se mi líbí ten nápad na dárek se zarámovaným citátem a pak dáreček od sestřičky:-) Kromě kosmetiky jsem pod stromečkem objevila dvě voňavé svíčky Yankee Candle, radost obrovská:-) Ale stejně jsem byla nejšťastnější, že svátky trávím s lidmi co mám ráda a že je nám fajn:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi ♥ Teším sa, že si mala pekné Vianoce a darčeky ťa potešili :)*

   Odstrániť
 6. Vidím, že ďalší fanúšik Harryho Pottera, ja som viac-menej tiež, čítala som všetky knihy a videla všetky filmy. Túto najnovšiu knihu som dala najväčšiemu rodinnému fanúšikovi pod stromček a brat to prečítal za jeden deň, takže kniha je asi fakt dobrá.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, som, veľká, už od jedenástich, no až teraz mám konečne vlastné knihy, doteraz som si ich vždy požičiavala :) Ja sa na posledný diel veľmi teším, no idem poporade :)

   Odstrániť