Vianočný wishlist 2016

Ahojte, pekný štvrtok vám prajem :) Keďže som už v poslednom článku načala tému Vianoc, rozhodla som sa v tomto duchu ešte aj dnes pokračovať. Už sa stalo tradíciou, že si vytváram rôzne wishlisty, a to najmä tie vianočné. Je síce pravda, že sa pomaly už stalo tradíciou aj to, že väčšina položiek z wishlistu sa nesplní, no aj tak ma to baví.

Každý rok si na prvom mieste želám šťastie, zdravie a lásku pre seba, rodinu a blízkych. Nechcem, aby to vyznelo nejako divne, no po tom, aký bol tento rok (áno, zas začínam), si želám pre všetkých HLAVNE to zdravie! A veľmi, veľmi, veľmi si prajem, aby sa toto prianie naplnilo.

Rovnako to, že vytvorím wishlist rozhodne neznamená, že by ma potešilo len to, čo na ňom je, to vôbec (teda, viete čo chcem povedať)! Ja som vcelku nenáročný človek a potešia ma aj maličkosti. Tie mám na wishliste, prirodzene, tiež, no aby teda ale bol tento článok aj pre vás zaujímavý, podelím sa s vami o tie povedzme najväčšie hmotné želania:


1) Harry Potter je už asi na treťom wishliste, ktorý vytváram a ešte stále ho nemám doma. A ešte stále ho tak veľmi chcem, čo je minimálne zárukou istoty, že to nie je len momentálny úlet. Za ten čas však k želaniu kompletnej knižnej série pribudlo aj "ôsme pokračovanie". O tom som totiž povedala, že si ho kúpim a prečítam až vtedy, keď budem mať doma a znovu prečítam celú sériu. 

2) Yankee Candle je rovnako na (takmer) každom wishliste, no väčšinou - a teraz to nebude inak - len reprezentuje. Milujem sviečky a nezáleží mi na tom, či sú "značkové". Yankee som chcela skúsiť, to sa mi už splnilo a teraz už len jednoducho chcem sviečky. Akékoľvek! 

3) bh cosmetics mramorové paletky som si zamilovala už keď ich uvideli do predaja ako novinky a ešte stále som sa nedostala k tomu, aby som si ich objednala, Je to z veľkej časti spôsobené aj tým že na slovenskom e-shope nie sú a musela by som objednávať zasa z Ameriky. O cenu vôbec nejde, jedna stojí 12$, skôr sa mi nechcelo čakať a tak ich ešte stále nemám. Logické, však? 

4) Kuchynský robot alebo ako ja hovorím "mixér s točivou miskou" je medzi mojimi želaniami odkedy sa mi rozbil ručný šľahač a povedala som si, že keď už, tak už. Aj keď v podstate by mi stačil aj len šľahač, no veľmi rada spomínam na to, ako bolo pečenie doma u maminky ľahšie, keď stačilo nasypať ingredinecie do misky, zapnúť a nechať ho, nech si robí, čo potrebuje. 

5) A nakoniec notebook, pretože ten môj už pomaly dosluhuje. Po dvoch (či koľkých) rokoch mi začala blbnúť klávesnica, vynechávajú mi písmenká, čo ste si možno všimli už aj v článkoch, pretože aj keď ich kontrolujem, niektoré slová čítam automaticky a nevšimnem si. Takže si veľmi nechcem predstaviť, ako dopadne bakalárka :D  Kľúčové pre mňa je, aby mal klasickú veľkosť, pretože na tých mini notebookoch sa mi pracuje vyslovene zle, a aby nebol veľmi ťažký na prenos.

Takže toľko k mojim želaniam, po Vianociach dám vedieť, či sa mi niečo splnilo ;) 

10 komentárov

 1. Notebook by som chcela aj ja, ale plánujem si ho kúpiť sama po vianociach :) inak super wishlist, sviečky milujem tiež a mixér by bodol :D aspoň by som si nemusela požičiavať spolubývajúcej, keď robím raw brownies.


  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja tiež počítam s tým, že si ho kúpim sama ale až časom, keď našetrím. Každopádne ak by "Ježiško" čítal blog, budem rada, keď sa inšpiruje :D
   Máš veľkú výhodu, že si ho môžeš požičať :) To ja by som musela k susedom :D

   Odstrániť
 2. Máš úplnou pravdu, není nic důležitější než zdraví, moc a moc Ti ho přeji:-) A taky Ti přeji, ať se Ti vyplní co nejvíc přání z wishlistu, budu se moc těšit, jestli prozradíš, co sis pod stromečkem vybalila:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tiež si myslím, že najdôležitejšie je zdravie a hlavne aby bola rodina pokope ;) K tvojmu Wishlistu - je super, také niečo by som si aj predstavila k Vianociam

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Naozaj je! A čím je človek starší, tým je to pre najdôležitejšie :) Ďakujem, Alex :)

   Odstrániť
 4. ako som čítala, že notebook ti dosluhuje a že ho máš cca 2 roky, tak som sa zasmiala, lebo ja mám môj asi 10 rokov :D a divím sa že už dodýchava...ale pokiaľ ešte ide, a má funkčnú klávesnicu a obrazovku, tak si ho ešte ušetrím :)
  držím ti palce, nech sa ti všetky priania splnia :) hlavne to zdravie!
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Noo, tak si vieš predstaviť, ako veľmi ma to hnevá. Mne by aj len bohate stačilo, keby mi niekto vedel tú klávesnicu opraviť bez toho, aby musel byť mesiac-dva niekde v oprave :D

   Ďakujem ti, drahá! ♥

   Odstrániť
 5. Já mám notebook 6 let a kdybych si nepolila klávesnici, tak by ještě pořád fungovala :D samotnej notebook už není co to bývalo, taky ho mám ve wishlistu, ale ještě ne v tom vánočním, ještě něco vydrží :)
  jinak hezký wishlist :)

  eLblog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bože, teraz to dúfam, nevyznelo tak, že z môjho rozmaru potrebujem po 2 rokoch nový notebook :D To som určite nechcela! Každopádne ti v dobrom závidím, že ti aj po takom čase fungoval (pred tou nehodou) :)

   Ďakujem ti! :)

   Odstrániť