Laky na nechty China Glaze

Ahojte! 
Keďže dnešok je pre mňa takým, povedala by som, "medzidňom", pretože je to deň medzi dvomi skúškami, mám taký pocit, že je viac ako na mieste opäť voľba oddychovejšej témy. Pre dnešok to budú laky na nechty China Glaze, ktoré som si odniesla v októbri z Interbeauty.V tejto sade sú dva laky v odtieňoch Let´s Chalk About It a Glitter Me This... a podľa mňa sú to skvelo zvolené laky do sady, ak máte rady jemné ženské odtiene a k nim niečo malé na zvýraznenie a podtrhnutie manikúry.

Odtieň Let´s Chalk About It je veeeeľmi svetlá ružová, možno by som povedala, že je to skôr biela s jemnučkým nádychom doružova. Glitter Me This... je zasa číry lak s glitrami, ktoré v ňom teda vôbec nie sú nejak extra nahusto a je treba sa s tým pohrať, aby ste ich dostali na nechty.Oba laky sú dosť veľké, každý má 14ml, čo je doživotná veľkosť, a oba majú, žiaľ a s prepáčením, naprd štetček - guľatý a rovno strihaný, ktorý ja osobne neznášam a vďaka ktorému pre mňa lakovanie nie je veľmi potešujúce. Príjemným zistením však pre mňa bolo, že laky prekvapivo rýchlo schnú. Čo sa týka výdrže, ako možno viete, lakujem na gellak, takže je jasné, že mi laky držia lepšie, než by mi držali na prirodzených nechtoch, avšak napriek tomu môžem povedať, že ich výdrž sa mi zdá byť skôr priemerná. Po siedmych dňoch boli neporušené len malíčky a to, čo na nechtoch zostalo z ružového laku, akoby popraskalo, alebo ako to mám napísať. Jednoducho sa na nechtoch vytvorili "čiarky", ktoré jasne naznačovali, že lak je porušený. Fu, no, dúfam, že mi rozumiete.


Celkovo tieto laky nemôžem hodnotiť úplne dobre, pretože som na nich našla viacero vecí, ktoré mi prekážajú, no tak veľmi sa mi páčia, že môžem povedať, že aj napriek ich chybám by som si ich kúpila znovu a keď niekedy natrafím na ďalšie pekné odtiene, pôjdem do toho! :)

10 komentárov

 1. pekný jednoduchý dizajn moja, ale mne sa páčil aj ten predtým :) ale som rada, že si to konečne úspešne dobojovala :D
  viem o čom hovoríš s tým praskaním laku, mne to robia laky od Makeup Revolution, a napriek tomu si ich dávam,lebo mám jeden v krásnej pastelovo fialovo-ružovej a iný taký nemám...ale tiež mi po pár dňoch pukajú :(
  tvoja manikúra sa mi veľmi veľmi páči :)
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Och, ďakujem ti , drahá ♥ :) Ja sa tiež veľmi teším a dúfam, že už nebudú žiadne zmeny, ale vieš ako... :D

   Odstrániť
 2. Čarovný dizajn ♥ a aj laky sú krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten dizajn je ozaj krásny :) Prajem veľa článkov na novom vynovenom blogu.


  Flung out of space
  Čítanie je sexy

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nový design se mi moc líbí, palec nahoru:-) A laky jsou hezké, asi bych jim za to odpustila i tu průměrnou výdrž:-)

  OdpovedaťOdstrániť