Obľúbenci | december 2016

Ahojte! Možno si spomínate, ako som vám nedávno písala, že nechcem preťahovať veci zo starého roka do nového. Kvôli tomu som si najprv aj myslela, že tento článok vôbec nebudem písať. Nakoniec som si ale povedala, že by to bola hlúposť rovnako ako trvať na tom, že si neprenesiem žiadne "resty". Navyše, tento typ článkov som si veľmi obľúbila, baví ma ich písať a štatistika mi ukazuje, že vás baví ich čítať (z čoho sa nesmierne teším).

December bol na obľúbencov naozaj bohatý, ani neviem, čím mám začať, tak asi nejako poporade. Prvým kozmetickým obľúbencom je asi Balea adventný kalendár, ktorý ma veľmi bavilo otvárať a tiež ma veľmi bavilo vám to otváranie natáčať na Instastories, čo by som povedala, že je ďalší obľúbenec.
Čo sa ešte týka kozmetiky, maximálne som si zamilovala Sleek paletku Nordic Skies, o ktorej ste čítali TU a tiež limitku od Catrice Victorian Poetry, o ktorej som síce písala TU až teraz v januári, no tešila som sa z nej už od decembra :) To by z kozmetiky bolo všetko a vôbec mi to neprekáže, pretože minulý mesiac bol bohatý skôr na iné veci.Jednou z nich sú aj biele srdiečkové mištičky, ktoré som si kúpila v Pepcu počas vianočných nákupov darčekov. Za tú cenu (2,49€/2ks) som ich tam nemohla nechať ani omylom. Hlavne keď som dovtedy také zháňala už dlhší čas.
Ďalšie veci, ktoré som si okamžite zamilovala ste mohli vidieť v článku o vianočných darčekoch. Všetko, čo som dostala mi spravilo obrovskú radosť!


Posledná vec, ktorá ma potešila (a stále teší, samozrejme) tesne pred koncom roka je biela knižnička, ktorú som si kúpila v Ikey, priateľ mi ju zložil a ja som si do nej naukladala knižky spolu so sviečkami a mojimi milovanými umelými kytičkami pivoniek ♥ Môžete v nej vidieť aj zlaté prasiatko, ktoré je tiež z Pepca - je to pokladnička, kam si hádžem drobné a keď prasiatko naplním, plánujem ich pravdepodobne v banke (veď kde inde, že?) zameniť za "veľké peniaze" :D 


To by bolo na dnes odo mňa všetko, dúfam, že a vám článok páčil a budem veľmi rada, keď mi napíšete, čo minulý mesiac spravilo radosť vám :) 

12 komentárov

 1. Na srdiečkovú mištičku som pozerala aj ja, ale nakoniec tam zostala, nevadí, kúpim si nabudúce :)

  CALLAESTHETICS

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Musíš! :D Je to tak krásny a chutný kuchynský doplnok a všetko z nej lepšie chutí ♥

   Odstrániť
 2. Krásny článok. Na paletku od Sleeku si aj ja brúsim zuby, ale vždy si potom neviem vybrať, ktorú objednám :D . Knižnička vyzerá úchvatne a zariadila si si ju utešene :) Šťastný nový rok ! Pozývam :) : NovorocnaGIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi ♥ To mi nemusíš hovoriť :D Ja mám tiež ešte niekoľko vyhliadnutých a neviem ktorú kúpiť najbližšie :D Ďakujem ti veeeľmi pekne, tebe tiež šťastný rok 2017 ♥

   Odstrániť
 3. Paletka od Sleeku úžasne,má krásne jemné farby :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, ja ju úplne milujem kvôli tým farbám ♥ :)

   Odstrániť
 4. Mne sa nesmierne páčia tie Catrice laky na nechty! Akurát škoda, že už neviem zohnať ten ružový :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úžasné sú ♥ A úplne ti rozumiem, ja som si chcela ešte dokúpiť ďalšie odtiene, no už som mala smolu :(

   Odstrániť
 5. Rozjasňovač z limitky Catrice je super, hned jak jsem ho viděla ve stojaně, tak jsem věděla, že bude muset být můj. A po Sleek paletce jsem začala toužit hned jak jsem ji u Tebe uviděla, určitě si ji chci pořídit:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je milé, ďakujem ti :) Aj za všetky milé komentáre ♥

   Odstrániť