Prírodná lícenka Alverde

Ahojte, pekný štvrtok vám všetkým! ♥ Keďže dnešný deň sa pre mňa nesie v znamení veľmi náročnej skúšky z Dejín spisovnej slovenčiny, voľba témy dnešného článku padla na veľmi ľahkú a nenáročnú tému - lícenku. 
Chcela by som vám totiž konečne ukázať a napísať zopár slov o mojej už niekoľko mesiacov maximálne obľúbenej lícenke od Alverde v odtieni 01 Apricot. Túto lícenku som si odniesla z blogerského eventu s dm drogériou a odvtedy ju s láskou používam vždy, keď sa líčim.Táto lícenka má totiž veľmi pekný odtieň a veľmi dobrú výdrž. Mne na mojej mastnej pleti vydrží bežne lícenka maximálne 30 minút (čestné pionierske!), no s touto sa mi stalo už aj to, že mi vydržala niekoľko hodín (!!!) čomu doteraz nerozumiem, no maximálne ju za to milujem. 
Musím povedať, že je trošku suchšia a je potrebné ju na líčka navrstviť, no mne to vyhovuje, pretože tak aspoň vždy trafím to správne množstvo a nemám problém s tým, že by jej bolo priveľa (a vlastne to, že je suchšia, je podľa mňa jedným z dôvodov, prečo mi pri mojej mastnej pleti tak vyhovuje). Na fotku som to ale s jej množstvom prepískla naschvál, aby ju bolo dobre vidno ;) 
Ja mám inak tak všeobecne pocit, že kvalita dekoratívnej kozmetiky privátnych značiek dm-ky (či už Alverde alebo S.he) v poslednom čase dosť stúpla. A keďže mám doma celkom slušnú zásobu ich produktov, čakajte postupne viacero recenzií :) Zatiaľ som sa ešte nedostala k tomu, aby som sa pozrela na ďalšie odtiene tejto lícenky, no už sa na to istý čas chystám a dúfam, že keď to príde, budú takéto skvelé aj iné odtiene. To vám dám potom veľmi rada vedieť :) 

Skúšali ste niekedy lícenku od Alverde? Čo hovoríte?


4 komentáre

 1. Ja mám tiež lícenku od Alverde, akurát v inej farbe. Je nesmierne skvelá ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od Alverde mám zkušenost zatím jen s pečující kosmetikou, ale jejich dekorativku už jsem okukovala a mám čím dal větší chuť prozkoumat i ji. Tvářenka se mi líbí moc, hlavně bych coby majitelka taky mastnější pleti ocenila její výdrž:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite sa popozeraj, niektoré produkty sú naozaj výborné :)

   Odstrániť