Ako strávim dnešný sviatok zamilovaných ♥

14. 2. 2017
Obrázok

Ahojte! Ako som vám písala v poslednom článku, nemyslím si, že by sa mala láska oslavovať len v jeden deň, no v niečom je myšlienka Valentína predsa len dobrá - ja napríklad Valentín nevnímam striktne ako romantický sviatok ale ako deň, kedy by sa podľa mňa mal oslavovať každý druh lásky, aj láska ku kamarátom, rodine, domácim miláčikom a v neposlednom rade sebaláska. 
V komentároch pri poslednom článku mi jedna čitateľka (vieš, že myslím teba a ďakujem) pripomenula 1. máj - to je deň, kedy ja oslavujem vyslovene len partnerskú lásku, páči sa mi tradícia bozkávania pod čerešňou a dokonca ani zásnuby v tento deň by mi nepripadali tak veľmi klišé ako na Valentína (dokonca by som ich možno chcela zažiť práve 1.mája).
Každopádne tu ale dnes máme 14. február a tento rok, keďže som momentálne v procese niečoho kľúčového v mojom živote, oslavujem hlavne už spomínanú sebalásku. Verím tomu, že na to, aby sme dokázali milovať a lásku prijímať, potrebujeme mať najprv radi samé seba. A napriek tomu, že dnes prídem zo školy domov až okolo 18:00, mám v pláne spraviť si pekný večer a poriadne sa rozmaznať...

♥ pozriem si nejaký film alebo seriál
♥ spravím si romantiku a zapálim si veľa sviečok
♥ dám si niečo sladké
♥ budem čítať
♥ spravím si pleťovú masku (a možno aj dve, keďže masky milujem)
♥ nalakujem si nechty
♥ dám si dllllhú horúcu sprchu a potom sa natriem voňavým olejom
♥ zabalím sa do županu
♥ dám si na večeru niečo veľmi dobré
♥ pomaznám sa s Rufusom
♥ a budem s priateľom (pretože to mám aj tak najradšej ♥)

A čo vy, čo máte v pláne na dnes? Bude pre vás dnešok bežným dňom alebo chystáte niečo špeciálne? :) 

4 komentáre:

 1. Máš naplánovaný úžasný program, užij si ho:-) Mám ráda tohle sebe rozmazlování vším, co mám ráda, ať je to něco dobrého k jídlu, péče o sebe, svíčky nebo se dívat s přítelem zachumlaná do deky na film:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne ♥ :)
   Takto prežité chvíle sú jedny z najkrajších :)

   Odstrániť
 2. v tvojom pláne mi nič nechýba :) aj sa ti to podarilo takto splniť? :) ja som bola doobeda na blogovom evente, potom s priateľom v Bratislave, a večer sme si objednali pizzu a pozerali veľmi pošahanú komédiu Zilionári :) ale bolo super :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) žiaľ, nelakovala som nechty a nemala som ani masku :( Ale inak som si splnila všetko :) Ty si mala tiež pekný program, určite si z neho mala radosť a prežila si krásny deň ♥

   Odstrániť