Valentín s Yves Rocher

Ahojte ♥ Už viete, ako strávite Valentín? Ja mám celkom jasnú predstavu, no podelím sa s vami o ňu v inom článku. Priznám sa, že i keď som zastánkyňou myšlienky, že láska (či už romantická alebo priateľská) by sa mala "oslavovať" každý deň, zároveň si myslím aj to, že je predsa len niečo pekné na tom, keď to svojim milovaným zdôrazníme v jeden špeciálny deň. A práve preto by som vám dnes chcela ukázať a dať tip na niekoľko produktov od Yves Rocher, ktoré sú ideálne na to, aby ste nimi na Valentína obdarovali - či už seba alebo tú výnimočnú ženu vo vašom živote, ktorá stojí vždy pri vás a chcete sa jej za to poďakovať :) 


Prvými sú určite produkty do sprchy. Tie, ktoré vidíte na fotke, sú s vôňou malín a mäty, no z vlastnej skúsenosti viem, že ak by ste sa rozhodli pre ktorýkoľvek variant vône z dielne Yves Rocher, krok vedľa rozhodne nespravíte. Z produktov, ktoré tu dnes mám je mojim osobným favoritom pílingový sprchový gél, ktorý obsahuje jemné čiastočky tvorené drvenými marhuľovými jadrami a semienkami z kiwi. Tento píling je k pokožke príjemne jemný, takže je ho možné používať denne, no zároveň aj veľmi pekne plní svoj účel a krásne vyhladzuje pokožku celého tela.


Ďalšia várka produktov už nie je z kategórie starostlivosti, práve naopak. Je to dekoratívna kozmetika a toaletná voda. Z týchto produktov sa mi tiež páčia všetky - lak na nechty má veľmi peknú sviežu koralovú farbu, pekne kryje a výborne schne, lesk na pery je jemný, ľahký, veľmi fajn sa nosí a krásne vonia a lícenka je síce príliš svetlá a viac ju "vynosím" ako očný tieň, no je mi nesmierne sympatická a tiež krásne vonia, čo ma veľmi príjemne prekvapilo.
Rovnako ako pri starostlivosti, aj medzi týmito produktami mám svojho absolútneho favorita a je ním toaletka Quelques Notes d´Amour. V poslednom čase som na sebe totiž začala pozorovať, že čím som staršia, tým mám väčšiu tendenciu upínať sa na konkrétne parfumy miesto toho, aby som ich vystriedala niekoľko za deň, ako u mňa bývalo zvykom. Keďže som však doteraz nenašla vôňu, ktorá by mi stopercentne vyhovovala, našiel sa zatiaľ len jeden parfum, ktorý som si opätovne kúpila. A preto, keď som dostala do rúk túto vôňu, jednoducho som vycítila (abstraktne i konkrétne), že tento sa stane mojou stálicou. Naprosto som sa do neho zamilovala a môžem rozhodne povedať, že si ho chcem po minutí kúpiť znovu! 


Ako vnímate vy sviatok svätého Valentína? Obdarúvate svojich blízkych?

7 komentárov

 1. Přiznávám, že Valentýna neslavím, v tomhle ohledu je mi bližší 1.máj. Svým blízkým ráda dávám dárky jen tak, nečekaně, abych je překvapila. Ten malinovo-mátový sprchový gel jsem měla a je to hodně povedená kombinace, na léto si chci pořídit další:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hm, to s tebou musím súhlasiť, 1. máj mám aj aj radšej, no ten vnímam skôr "partnersky", kdežto na Valentína rada "oslavujem" aj kamarátstvo - snáď sa dá pochopiť, ako to myslím :D

   Odstrániť
 2. wuaa ako všade vidím tieto produkty od yves rocher, asi sa tam onedlho zastavím :P

  Tammybeaty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to je zaujímavé, že si striedala vône počas dňa :) ja teda niekedy striedam,ale iba na jeden deň jednu :) zaujímalo by ma ako táto toaletka vonia :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No, hej, teraz to popravde nechápem, prečo som to robila :D Ja by som ti veľmi rada pomohla, no vône opisovať naozaj neviem :D :(

   Odstrániť
 4. Ďakujem vám za komentáre, kočky ♥ Určite treba Yves navštíviť, majú podľa mňa veľmi dobré produkty :)

  OdpovedaťOdstrániť