Morphe X Milani X Bloom

Ach, konečne až teraz sa mi podarilo si v pokoji a bez stresu sadnúť k notebooku a napísať vám zopár slov a aj to, žiaľ, len preto, že ma bolí chodidlo a ťažko sa mi chodí a robí niečo iné. Po predchádzajúcom dlhočiznom a vyčerpávajúcom článku som sa pre dnešok rozhodla napísať niečo kratšie a jednoduchšie na čítanie. Vlastne by sa dalo povedať, že som sa rozhodla vám ukázať jedno veľmi jednoduché líčenie s tromi produktami, ktoré sú v mojej zbierke celkom nové, no napriek tomu som si ich už ich stihla obľúbiť a o ktorých by som vám chcela niečo málo napísať.
Tými produktami sú paletka očných tieňov Morphe 35OS, tekutý matný rúž Milani Amore Matte 28 DARLING a umelé mihalnice Bloom #20.
Po Morphe paletke mi srdiečko pišťalo už dlhší čas a keď som sa konečne rozhodla si na skúšku jednu zaobstarať, mala som veľkú dilemu s jej výberom, pretože keď si pozriete ponuku variantov, samy uvidíte, že je jedna krajšia ako druhá. Nakoniec som sa rozhodla pre 35OS, ktorá obsahuje tiene v prírodných odtieňoch, ktorými sa nedá nič pokaziť. Napriek tomu, že som sa s ňou ešte nestihla úplne vyhrať a naplno sa jej "nabažiť", už teraz viem, že si k nej časom dokúpim ešte tri ďalšie, konkrétne 35P, 12S a 12Z. Paletka ma totiž naozaj presvedčila - tiene, ktoré obsahuje, sú dosť veľké, prekrásne pigmentované a výrazné, krásne sa mi s nimi pracuje, sú kombinovateľné, nositeľné a veľmi dobre držia. Jedna nevýhoda paletky je jej obal, ktorý je z veľmi tenkého a povedala by som až chatrného plastu, čo sa ale vzhľadom ku kvalite tieňov určite dá odpustiť. To, že paletka neobsahuje zrkadlo, mne osobne veľmi vyhovuje, pretože tie zrkadlá aj tak nikdy nevyužívam a mám ich večne len zašpinené.
Milani tekutý rúž som veľmi chcela skúsiť preto, ako sú tieto Amore Matte chválené a tiež preto, aké majú krásne odtiene. Po tom, ako som sa zamilovala do matných tekutých rúžov Sleek, veľmi rada objavujem nové a nové značky a ich verzie takýchto rúžov a pomaly zisťujem, že Sleek, na ktorý som donedávna nedala ani len dopustiť, ich asi robí najhoršie. Keď si totiž porovnám pigmentáciu alebo to, ako vysušujú pery s týmto od Milani, je to naozaj veľký rozdiel. Áno, priznávam, že sa cítim, dosť hlúpo, no zároveň som rada, že som to zistila. Každopádne vám teda môžem len a len odporučiť skúsiť niektorý z Amore Matte rúžov, pretože som presvedčená o tom, že budete spokojné tak ako ja... A navyše prekrásne vonia. Teraz už len premýšľam, ktorý odtieň si zaobstarám najbližšie a tiež od ktorých značiek ešte skúsim matné rúže :) Poradíte mi?


No a umelé mihalnice Bloom som si tiež nemohla nechať ujsť vzhľadom k tomu, že konečne aj ja pomaly ale iste prichádzam na chuť tejto forme zvýraznenia pohľadu, ktorej som sa veľmi dlho vyhýbala, no nevedela by som vám povedať prečo. Tieto mihy sú veľmi fajn, sú ľahučké, vôbec mi na oku neprekážajú, ani keď ich mám nalepené od rána do večera (čo sa teda často nestáva ale predsa) a výsledný efekt je podľa môjho názoru veľmi pekný.Takže to by bolo na dnes odo mňa všetko, ešte raz, prosím, ospravedlňte moju dlhšiu neaktivitu a ja pevne verím, že sa tu spolu opäť čoskoro stretneme pri ďalšom článku.

3 komentáre

 1. a čo sa ti stalo s nožkou? :( už som videla aj fotku...
  paletka má neskutočne krásne farby! dobre si si vybrala :) rúž ti sedí ako ... na šerbeľ :D krásne ti ladí k pleti :) a umelé mihlanice, tie ja obdivujem na druhých, ale sama si ich už nedávam, pretože si prídem v nich smiešne..nech sú akokoľvek prirodzené a tenké, príde mi to také čudné na mne :D no neviem...
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Musím sa priznať, že neviem, najskôr namožená alebo prechladnutá, no pokojový režim a octanová masť to vyriešili :)
   Ďakujem ti krásne za milý komentár ♥ Ja si myslím, že by to za to vyskúšanie určite stálo, budeš sama prekvapená :)

   Odstrániť
 2. Ta paletka je naprosto nádherná! ♥ líčení je krásné :) škoda, že mně umělé řasy nesedí
  Blog na zabití

  OdpovedaťOdstrániť