12 most favourite childhood pictures

Ahojte, krásny piatok! V závere posledného článku som vám naznačila, že sa to tu dnes bude niesť v duchu spomienok. Myslím si, že v tejto chvíli vám je to už jasné, no napriek tomu vás uistím. Nedávno som na internete našla zaujímavý nápad na článok: Obľúbené fotografie z detstva. Pripadalo mi to ako fajn myšlienka podeliť sa s vami o niečo takéto a preto som poctivo listovala fotoalbumy, v ktorých mám uložené moje fotky z detstva. 
Musím sa priznať, že to pre mňa bolo náročné vzhľadom k tomu, že obľúbených fotiek mám veľmi veľa a vybrať ich len zopár mi pripadalo takmer nemožné. Napriek tomu sa mi to nakoniec podarilo a mojich dvanásť najmilovanejších som vám oskenovala a teraz si ich môžete pozrieť :) 

S maminkou na prechádzke


S rodičmi. S tatom mám všeobecne veľmi málo fotiek. Nepýtala som sa, no myslím si, že je to preto, lebo on bol väčšinou za foťákom z opačnej strany. Teda aspoň tak si myslím :) 
Polievam s dedom jeho kvetinky. On ich tam pestuje doteraz, samozrejme nie tieto konkrétne :) A mám také tušenie, že možno aj tá konvička by sa ešte niekde našla...


Ten platan, pri ktorom som odfotená, stojí na dvore pri babkinej bytovke doteraz, akurát s tým rozdielom, že je z neho už zlúpaná tá kôra.

Na hrade s maminkou. Ten ruksačik si pamätám doteraz, dokonca si viem vybaviť aj to, aký bol na dotyk, pretože som ho mala veľmi rada :) 


S bratrancom a sesternicou. A ja som, samozrejme, ten exhibicionista :D 

S babkou na dvore a to na čele je šupka z uhorky. Dôkaz, že ma to k skrášľovaniu a hlavne pleťovej starostlivosti ťahalo už odmalička :D
No, takže to by bol môj výber. Ako som ale písala hore, tých fotiek by som sem mohla pridať desiatky, pretože ich mám obľúbených naozaj veľa. Som rada, že som mala to šťastie, že ma rodičia fotili, tie fotky dávali vyvolať a potom ich pekne odložili :) Je to podľa mňa veľká škoda, že sa dnes fotky väčšinou založia do počítačového priečinka a ďalej sa veľmi neriešia... 

Pozerávate si svoje detské fotografie? A čo robíte dnes s fotkami, ktoré odfotíte? Napíšte mi do komentára :)

4 komentáre

 1. Panebože, ty si bola rozkošné dieťa... :) Tiež si pamätám fotky z tej éry - účes na hubku, vintage farby a tá móda, ale milujem tie spomienky. Všetko bolo ľahšie a sladšie, najväčšie problémy boli, s kým sa ísť vonku hrať alebo prečo je zajtra zas škola...
  Skvelý nápad na článok, Candy!

  Flung out of space

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ooch, ďakujem ti, Danka ♥ Presneee, mne to tak chýba! Vždy keď si pozerám fotky, si hovorím, ako veľmi iné a krajšie to vtedy bolo :)

   Odstrániť
 2. Byla jsi strašně roztomilé dítko:-) Nejvíc se mi líbíš ta fotka s bratrancem a sestřenicí, kde se odhaluješ:-D A pak ta fotka, kde jsi v tom žlutém proužkovaném oblečku, máš tam parádní účes, jak máš zježené ty vlásky:-)

  OdpovedaťOdstrániť