Maybelline The Blushed Nudes - Makeup Proof

Ahojte, krásny utorok! Ako po včerajšej šibačke? :) Ja sa musím priznať, že Veľká noc je kvôli svojim zvyklostiam môj najneobľúbenejší sviatok. Čo vy, máte ju rady? 
V dnešnom článku by som chcela splniť môj sľub z minulého týždňa a ukázať vám líčenie s paletkou The Blushed Nudes, ktorej recenziu nájdete na tomto odkaze. Keďže všetko potrebné o paletke som napísala už tam, nemám asi čo viac dodať, preto vám napíšem len niekoľko slov k líčeniu.


Aj keď by ste ich tam hľadali márne, na líčenie som použila štyri tiene z paletky. Ak sa vám zdá, že sú tiene zle rozmazané, nie je to preto, že by som ich nevedela rozmazať. Bez všetkej skromnosti si dovolím tvrdiť, že blendiť tiene ešte viem, s týmito sa to však robí veľmi ťažko a je to pre mňa naozaj náročná úloha. 
To isté platí aj o pigmentácii, ktorá sa zo swatchov zdala byť v poriadku. Nie, naozaj to nie je priveľmi presvetlená fotka... Smutné, čo?
Dúfam teda, že fotografie oka splnia svoju úlohu a dokážu moje slová z minulotýždňového článku. Musím sa ale priznať, že občas predsa len trochu pochybujem o svojich líčiacich schopnostiach, pretože sa mi naozaj nechce veriť, že paletka je až taká zlá. Ale mašličku mám peknú, nie? :D 

K dnešnému ultra krátkemu článočku to bude asi aj všetko. Tak sa vidíme/čítame v piatok a môžete sa tešiť na jeden milý spomienkový článok. Chcete hádať, čo to bude? ;)

6 komentárov

 1. Přiznám se, že tuhle tradici vůbec nemusím. Vadila mi už odmala a teď snad ještě víc:-D Ale mašličku máš fakt pěknou:-) O svých líčících schopnostech nemusíš pochybovat, chyba bude v té paletce:-) Jsem fakt ráda, že jsem jí odolala, ale byl to těžký boj, vypadala tak nádherně:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mám to úplne rovnako, že čím som staršia, tým viac mi to vadí :D Ďakujem ti krásne a čo sa týka pletky, skutočne nemusíš vôbec ľutovať :)

   Odstrániť
 2. ja tieto sviatky tiež nemusím,a nevidím na šibačke nič pozitívne...ale aspoň je to príležitosť so všetkými sa stretnúť, keď je voľno :)
  na tvojom líčení sa mi veľmi páči tá linka! :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru, presne tak :D :)
   Ďakujem ti, aspoň to, keď už tie tiene stoja za dve veci...

   Odstrániť
 3. Ja tiež nemám rada Veľkú noc, príde mi to ako taký "primitívny" sviatok :D Líčenie je nádherné <3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No úplne :D
   No ja si to úplne nemyslím, ale aj tak ti ďakujem :)*

   Odstrániť