2017 Birthday Wishlist

Ahojte lásky-krásky ♥ Vítam vás pri novom článku, ktorý - ako ste si mohli prečítať už v názve - sa bude týkať mojich narodeninových želaní. Doteraz som každý rok na svojom narodeninovom wishliste mala celkom dosť vecí a pravidelne som ho publikovala približne mesiac pred narodeninami.
Tento rok sú však moje priania hlavne nemateriálne a veľmi osobné a preto som tento pravidelný článok chcela pôvodne vynechať, no i tak som predsa len narazila na dve veci, do ktorých som sa doslova na prvý pohľad zamilovala.
Dobre, úprimne by som si priala viacero vecí (od oblečenia, cez doplnky a knihy až ku kozmetike), pretože ako väčšina žien neustále v obchodoch a na e-shopoch nachádzam nové a nové veci, ktoré sa mi páčia a rada by som ich mala len pre seba. Najmä keď som našla veľkú záľubu v tom, že sa obklopujem peknými vecami ♥
No ja si aj tak stále myslím, že narodeniny (a Vianoce, samozrejme ;)) sú sviatkom, kedy si človek môže želať výnimočné veci a o tie najvýnimočnejšie, po ktorých mi srdiečko piští, by som sa teraz s vami chcela podeliť.

Too Faced Natural Love
Túto paletku som prvý krát videla v instastories Nikol Hess a okamžite som vedela, že ju potrebujem. Neskôr som sa rozhodla zahájiť môj Project High-End, v ktorého úvodnom článku som túto paletku tiež spomínala a následne som sa s ňou "stretla" na stories českých blogeriek a youtuberiek, ktoré boli na uvedení jarných Sephora noviniek a ja som sa postupne utvrdzovala v tom, že je pre mňa stvorená. Dobre, viem, že teraz zniem naprosto šialene ale ja som sa do nej tak šialene zamilovala ♥
Doteraz som ešte nikdy nemala žiaden makeup, ktorý by bol takto drahý a keďže si veľmi dobre uvedomujem jej cenu, nemohla som vynechať ani poctivý prieskum, pri ktorom som si pozrela videá zahraničných youtuberiek, ktoré ju mali možnosť skúsiť oveľa skôr a len sa tým potvrdilo to, že sa určite objaví v tomto mojom narodeninovom wishliste.Filofax LE Saffiano Rose gold
S druhou položkou - najdokonalejším diárom od Filofax - to bolo podobné. Prvý krát som ho tiež videla na instagrame, tentokrát ju ale zdieľal účet slovenského e-shopu jollity.sk. Samozrejme, že som hneď potrebovala vedieť čo a ako, pretože som najprv vôbec nevedela, že je to Filo a prirodzene ma zaujímala cena tejto stelesnenej dokonalosti. Musím povedať, že najprv som stránku hneď zavrela s tým, že je krásny a môžem o ňom ďalej snívať, no neskôr som sa pristihla pri tom, ako na neho občas myslím a začala som jollity navštevovať takmer denne, po čom nasledovalo básnenie pred priateľom, ktorý nakoniec povedal, že mi ho teda na narodeniny kúpi ♥ 
A práve preto vám s nesmiernou radosťou môžem oznámiť, že ho už mám domaaa!!!! Aj keď mám narodeniny o viac než mesiac, no jednoducho to tak akosi vyšlo a ja sa z neho už nejaký ten dníček teším a stal sa z neho môj milovaný každodenný spoločník :)) 
A samozrejme, že už mám naplánovaé dva články zamerané len na neho :D 


Takže toľko k mojim dvom veľkým prianiam a som úprimne veľmi zvedavá, či sa mi splní aj paletka :) Každopádne už teraz môžete čakať spam s diárom minimálne na instagrame a aj tu ho určite neraz stretnete ;) 

4 komentáre

 1. Filofax diár je krásny, no za tú cenu sa uspokojím aj so zápisníkom z Lidlu... Neviem prečo, ale začala som si viac uvedomovať cenu vecí, či ide o oblečenie alebo čokoľvek iné... A 49€ za diár len preto lebo je ružovo zlatý... Mne osobne príde jednoducho strata peňazí. No ak ti za ním tak pišťalo srdiečko, dúfam, že ti bude robiť radosť. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Úplne rozumiem, ako to myslíš. Ja si práveže tiež veľmi dobre uvedomujem jeho cenu, no nie je to vec, ktorú si človek kupuje každý mesiac, dokonca ani každý rok (okrem novej náplne, samozrejme, ktorá je ale oveľa lacnejšia).
   Ďakujem ti pekne, Viki :)

   Odstrániť
 2. Po paletce Too Faced pokukuji a i mně se jeví jako nádherná:-) Přeji Ti, ať se Ti Tvá přání splní:-) A hlavně ať se Ti splní i ta nemateriální a osobní přání, ty jsou nejdůležitější:-)

  OdpovedaťOdstrániť