Everyday Makeup Look w/ Sleek Snapshots

Ahoooj! Asi pred tromi týždňami ste si u mňa mohli prečítať článok o paletke Sleek Snapshots a aj keď sme sa zhodli v tom, že tiene nachádzajúce sa v tejto paletke jednoznačne nie sú určené na bežné denné líčenie, chcela som skúsiť takéto líčenie s paletkou vytvoriť.

Popravde, ono to nebolo zasa až také ťažké, stačilo použiť najmenej farebné a kriklavé tiene, ktoré sa v paletke nachádzajú, no aj tak musím prehlásiť, že úplne bežné denné líčenie z toho nebolo. Na fotkách to totiž nie je až tak vidno (ako som už spomínala, stále som sa nenaučila líčenie odfotiť autenticky), no v skutočnosti boli tiene na viečku celkom dosť oranžové. 
Jedna vec je, že k môjmu tipu pleti sa tiene v teplých tónoch veľmi skoro vôbec nehodia, druhá zasa, že som dodnes ešte nestretla človeka, ktorému by pasovali oranžové tiene a už vôbec nie na nosenie cez deň.  

To by bolo odo mňa k tomuto líčeniu všetko, takže sa dnes už s vami lúčim ale budem veľmi rada, keď mi napíšete, čo si o tomto líčení myslíte a či by ste ho bežne nosili :) 

12 komentárov

 1. Jsou barvy na které vůbec nejsem a přijde mi, že mi ani nesluší a oranžová je jedna z nich. Ale je spoustu jiných barev, které mám ráda a sedí mi, tak vyhledávám spíš je:-) A vidím svůj nejoblíbenější make-up od Catrice:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám podobný pocit, táto farba je v mojom prípade tiež poriadny krok vedľa :( :D.. Anoo, je tam a bude na neho aj recenzia :)

   Odstrániť
 2. no mne sa toto líčenie na tebe páči asi najviac :D teda neviem, ako vyzeralo naživo, keď píšeš že viac oranžovo, ale úplne mi k tebe tie farby sedia a kľudne tak vybehni aj do ulíc :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fakt? :D To by som ozaj nečakala a ďakujem :)* Ja sa tak nalíčim, keď sa niekedy naskytne príležitosť ťa stretnúť naživo a povieš mi potom, ok? :D :)

   Odstrániť
 3. Veľmi krásne líčenie! :) Podarilo sa ti :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Licenie vyzera dobre a celkom prirodzene, ale inak poznam ten problem, ja sa zmalujem o 106 a na fotke vyzeram, sko by tam nic nebolo. No v skutocnosti, by som sa takto hocikde pohybovat nemohla... neviem ako by sa to dalo vyfotit realne 😳

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeeem :)
   No presne! Asi by sme sa mali dožadovať hromadného fotokurzu zameraného práve na túto zručnosť :D

   Odstrániť
 5. Jééj veľmi ti to pristane, vyzeráš super. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť