Filofax Saffiano Rosegold ♥

Ahoooj! Ako som vám už naznačila napísala v dvoch z predchádzajúcich článkov, od priateľa som nedávno dostala predčasný narodeninový darček - Filofax Saffiano z limitovanej Rosegold edície ♥ A keďže sa s vami delím už (takmer) o všetko, ani túto moju obrovskú radosť som si nemohla nechať len pre seba...


Diárik sme objednávali z jollity.sk a tento e-shop som si hneď zamilovala nielen preto, aké krásne veci tam predávajú, ale aj preto, akým štýlom mi bol Filofax doručený. A keďže vás nechcem o nič pripraviť, nafotila som vám každý krok rozbaľovania (okrem jedného, keďže krabička prišla zabalená ešte aj vo veľkej obálke a tú som nefotila). Ja som bola z toho celého jednoducho taká nadšená, že som sa vytešovala aj z tej hnedej škatule, v ktorej prišiel :D

Neviem, či si viete predstaviť moju radosť, no bola a je obrovská. Každý jeden deň sa z neho znova a znova teším, keď ho mám položený pri sebe, tak ho hladkám (:D), otváram a znovu zatváram, hľadám si na internete veci, ktoré si chcem vytlačiť a vložiť dnu, vyrábam si rozdeľovače, na e-shopoch hľadám pero, ktoré by sa mi k nemu hodilo, tiež lepiace papieriky, pásky a kancelárske sponky a... ach, zastavte ma už niekto...!


PS: Čoskoro môžete čakať ešte článok, v ktorom by som vám chcela ukázať, ako som si zariadila vnútro. Dúfam, že si ho dovtedy stihnem prispôsobiť svojim predstavám ;) 

6 komentárov

 1. Krásný dárek, už teď se moc těším na článek:-) Tohle je jeden z mých snů, snad se mi taky splní:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne ♥ Budem ti držať päste, aby sa ti splnil :))*

   Odstrániť
 2. Tak ten je nádherný, ani sa ti nečudujem, že si sa z neho tak tešila.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zrovna hledám na netu nějaké rose gold diáře a vyjede na mne tvůj příspěvek.. Tenhle je zatím jeden z mých favoritů a mám tak vybraný dárek na narozky nejspíš. Myslíš, že se ten materiál ošoupe časem nebo se zdá ok ? Děkujii :)

  Lenny v Dánsku

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahojky, môžem ti povedať, že kamarátka má Saffiano vo fialovej farbe, no ten povrch je prakticky rovnaký. Má ho už niekoľko rokov, denne ho používa a zatiaľ jej pekne drží, dokonca prežíva aj "útoky" jej dvojročného syna, takže obavy nemám, no tak či tak človek nikdy nevie... ;)

   Odstrániť