Sleek Snapshots

Ahoj, ahoj, krásnu sobotku vám prajem ♥ Mám pocit, že dnešný článok dostal z mojej strany veľké promo ešte dlho pred týmto dňom, kedy si ho konečne môžete prečítať, keďže som na instagram pridala tri fotky, čo je na mňa celkom vysoké číslo vzhľadom k tomu, že väčšinou články dostanú jednu fotku a niektoré dokonca žiadnu.
Jedným z dôvodov je určite to, ako veľmi sa teším z paletky, ktorú vám dnes chcem ukázať a druhým, nemenej dôležitým, je to, že sa veľmi teším z toho, že som nabrala odvahu aj na iné farby než neutrálne a dokonca som tak vyšla aj medzi ľudí...
Paletku som dostala od krasotika.sk a ako ste už čítali v nadpise, je to Sleek Snapshots paletka, ktorá je plná veselých žiarivých farieb, ktoré jednoznačne nie sú určené na bežné denné líčenie. Ako som už ale písala vyššie, ja som tak nalíčená medzi ľudí išla. Bolo to maximálne neplánované, no keďže som potrebovala narýchlo odísť z domu a už by som sa nestihla odlíčiť a nanovo nalíčiť, nemala som veľmi inú možnosť a išla som do mesta s ružovo-fialovými očami a brmbolcami na hlave. 
Musím ale povedať, že nakoniec som sa v tom looku cítila dobre aj medzi ľuďmi, dokonca oveľa lepšie, než keď mám len spravené obočie a nalíčené mihalnice.
Samozrejme si v žiadnom prípade netrúfam tvrdiť, že viem dobre líčiť (minimálne sama seba určite nie), to v žiadnom prípade, veď samy môžte vidieť na oboch lookoch dosť veľké chyby a na tom spodnom dokonca aj odlepujúce sa mihalnice (čo som si všimla až teraz pri písaní). A už vôbec netvrdím, že viem líčenie aj odfotiť, keďže na tých fotkách vyzerá trošku inak, než vyzeralo naživo, no aj tak si myslím, že na demonštráciu toho, aké sú niektoré tiene z paletky je to celkom ok, čo myslíte? :) 
Myslím, že netreba vôbec zdôrazňovať, že paletka je naozaj kvalitná, tiene sú výborne pigmentované, skvelo sa s nimi pracuje, prášia len tie matné a aj to minimálne, neopadávajú pod viečko, skvelo držia a sú krásne počas celého dňa. Ako som už písala, na bežné denné líčenie táto paletka veľmi vhodná nie je, no napriek tomu som sa rozhodla, že do niektorého z budúcich článkov pre vás skúsim vytvoriť líčenie (alebo dve?) len s touto paletkou, ktoré by bolo možné nosiť aj na bežný deň ;)


Tak to by bolo k dnešnému článku všetko. dúfam, že sa vám páčil. Dajte mi vedieť, čo hovoríte na paletku i na moje výtvory (prijímam všetku kritiku, samozrejme) a ja sa už teraz teším na stretnutie pri ďalšom článku ♥

10 komentárov

 1. Paletka se mi líbí, ty barvy jsou nádherně veselé:-) Ale jak říkáš, na běžné denní líčení to úplně není, navíc mám těch paletek v šuplíku už nějak moc a když už nějakou kupuji, tak jedině takovou, kterou bych využila na maximum. Ale stejně od Sleeku pokukuji rovnou po několika paletkách:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je pravda, mám to podobne, no niekedy sa človek jednoducho nechá rád zlákať :D A ja si stále hovorím, že nude paletiek mám už dosť, občas nezaškodí trocha farieb :)

   Odstrániť
 2. Jedna z najkrajší paletiek od Sleeku podľa mňa. Keby som nosila farebné líčenie, tak toto by bola moja must have paleta, ozaj nádherná :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásný líčení a hlavně velký obdiv že jsi s tím šla mezi lidi.. pro mě je výzva jít s fialovými kouřovkami natož s modrými. Pěkný článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Sleek má veľmi pekné paletky. Ja mám iba takú nude, no je krásna. Veľmi pekné líčenia :)

  Pozývam teba a tvojich čitateľov na moju giveaway o tri balíčky! GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) ♥ A musím súhlasiť, že Sleek ma všeobecne krásne paletky :)

   Odstrániť
 5. tak takéto farby a líčenie s nimi ja veľmi môžem :) si krásna! :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť