Bourjois Volume Glamour Ultra Care Mascara

Ahojte, kočeny :) Vitajte pri novom článku a dnes to opäť bude recenzia dekoratívneho produktu a síce maskary od značky Bourjois :)
Možno viete, že doteraz som od tejto značky vyskúšala dve maskary a s obomi som bola celkom spokojná, preto som bola aj ja sama veľmi zvedavá, ako v mojom hodnotení obstojí táto.Podľa oficiálneho popisu by mala zdvojnásobovať objem rias a zároveň ich ošetriť vďaka olejom z bavlny a mandlí. Podľa výrobcu je tiež hypoalergénna a vhodná aj pre citlivé oči a nemala by zlepovať mihalnice. No, aby som povedala pravdu, ani s jedným z týchto tvrdení veľmi nesúhlasím.
Ja som maskaru dostala od priateľovej maminy - majiteľky citlivých očí - s tým, že ju dráždi a ani ja sa s ňou na očiach necítim úplne pohodlne, nakoľko mám v poslednom čase o niečo citlivejšie oči, než som zvykla mávať. Oči ma síce vyslovene neštípu, no po pár hodinách nosenia pociťujem už spomínané nepohodlie a oči mi takmer vždy slzia.Čo sa týka toho zlepovania, k tomu mám tiež svoje výhrady. Koniec-koncov, ako môžete aj samy vidieť na fotkách nižšie, mihalnice sa určite nedajú označiť ako nezlepené. Samozrejme, nie je to žiadna tragédia, no aj tak som očakávala lepší výsledok.
Takisto musím povedať, že som čakala, že maskara mihalnice obalí výraznejšou a sýtejšou farbou, no aj tak uznávam, že napriek jej chybám, mihalnice pekne zvýrazní a dajú sa s ňou aj veľmi úspešne predĺžiť. Avšak ten dvojnásobný obejm, ktorý takisto sľubuje, sa u mňa doteraz ešte nekonal.Aby som nemenovala len jej negatíva, je potrebné spomenúť, že výborne drží, neotláča sa a ani nedrobí a ako som už spomínala, jej plus vidím aj v tom, že sa s ňou dajú pekne "vystavať" dlhé mihalnice :)

Tak ako tak však musím povedať, že určite nie je pre mňa a mojim potrebám veľmi takmer vôbec nevyhovuje a preto sa k nej v budúcnosti už nevrátim. Napriek tomu mám ale vyhliadnuté ďalšie špirály od Bourjois, ktoré by som časom chcela skúsiť a táto nie príliš pozitívna skúsenosť ma určite neodradila :)

Aká je vaša skúsenosť so špirálami alebo inými produktami od Bourjois? Máte nejakých obľúbencov, ktorých mi poradíte vyskúšať? :)

6 komentárov

 1. Já jsem měla klasickou Volume Glamour (v černém provedení) a ta mi vyhovovala hodně, klidně bych si ji koupila znovu, protože patřila k těm lepším řasenkám, které jsem vyzkoušela:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jeeej, áno, tu mám tiež akurát medzi najpoužívanejšími, tá je fakt super :) Už mám asi piatu a stále ju mám rada :))

   Odstrániť
 2. škoda, že toľko dráždi, ja mám práve až moc citlivé oči. xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Veru, no myslím, že sú na trhu aj oveľa lepšie, ktoré nevadia ani citlivým očiam :)

   Odstrániť
 3. jooj no čo by som ja dala za také mihalnice :D ale rozumiem, že objem sa veľmi nekonal a keď ešte aj štípala, tak určite je lepšie si vybrať inú :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No ďakujem teda :D :) Presne tak, kúpiť ju znova by bolo pre mňa vyhodenie peňazí, ktoré by som mohla radšej investovať do takej, ktorá by mi vyhovovala :)

   Odstrániť