Milani Stay Put Brow Color

Ahojte, kočky moje, prajem vám pekné pondelňajšie popoludnie :) Ako tému dnešného článku som opäť zvolila recenziu produktu od značky Milani, ktorý som dostala od e-shopu krasotika.sk, za čo veľmi pekne ďakujem. Dnes to bude pre zmenu produkt patriaci do kategórie dekoratívnej kozmetiky, konkrétne dlhotrvácna farba na obočie Stay Put Brow Color.


Doteraz som si obočie upravovala len dvomi druhmi produktov a to ceruzkami a púdrovými tieňmi. Krémovú farbu na obočie som skúsila prvý krát a nemám ju teda s čím porovnávať, no jedným som si istá - kvalitu rozoznať viem aj bez porovnávania. A v tomto prípade sa skutočne bavíme o nesmierne kvalitnom produkte, ktorý som si zamilovala hneď od prvej aplikácie.


Začala by som obalom, ktorý je celkom jednoduchý - plastový téglik s čiernym vrchnákom. Súčasťou balenia je aj dvojstranný čierno-zlatý štetec, ktorý má na jednej strane skosené štetiny a na druhej strane kefku na obočie. Je dosť ľahký a menší oproti štetcom, ktoré zvyknem používať, preto sa priznám, že som o ňom mala spočiatku celkom pochybnosti. Neskôr som zistila, že boli úplne neopodstatnené, pretože sa mi s ním pracuje veľmi dobre, obočie sa s ním dá nalíčiť precízne a keďže je syntetický, farba sa do neho nevpíja a je jednoduchý na údržbu (ja ho po každom použití čistím sprejom na štetce od Ebelin).Táto farba na obočie je na e-shope dostupná v piatich odtieňoch, ja mám 01 SOFT BROWN, ktorá mi, myslím si, celkom sadla, i keď by som možno prijala, keby mala viac studený podtón. Nič to ale nemení na tom, že je to veľmi pekný oddtieň.

Konzistencia produktu je jemná, krémová a dobre sa s ňou pracuje. Niekoľko minút po nalíčení akoby zaschne a obočie tak zároveň aj veľmi dobre fixuje, takže už nepotrebujete použiť nič iné. Farba sa z obočia skutočne za celý deň nikam nepohne, úžasne drží, nerozmazáva sa a ani neotláča do vankúša, keď si doprajete poobednú siestu ;) Nakoľko je vodeodolná, nemusíte sa báť ani toho, že by ju počas horúcich dní zničil pot. 
Odličovať ju odporúčam odličovačom s olejovou zložkou, aby farbu pekne rozpustil, pretože i keď ide odlíčiť aj inými produktami, je potrebné to robiť na viackrát, pričom olejovým stačí raz.Za seba teda určite túto farbu na obočie odporúčam, ja si plánujem zaobstarať ešte jednu so studeným podtónom a úprimne si myslím, že už teraz môžem povedať zbohom ceruzkám a tieňom (nie doslova, toho by som nebola schopná, pretože tiene na obočie mám veľmi rada, ale ceruzky definitívne opúšťam :D).

5 komentárov

 1. Vypadá dobře, určitě se podívám jaké jsou další odstíny v nabídce:-) Já si jedinou tužku na obočí kupuji tu od Catrice, je fakt dobrá, jinak používám stíny ze setíků na obočí.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja si zvyknem kupovať hlavne tiene, ale tak, toto vyzerá úžasne a musím to vyskúšať! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mam vždy období, kdy na obočí používám jen tužku a fixační gel a pak mam období, kdy používám tyto Pomády na obočí :) Tahle vypadá skvěle a je i cenově dostupná :)


  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Do teď jsem používala většinou na obočí stíny nebo tužky (pomineme-li Gimmie brow) a poslední dobou jsem si říkala, že bych zkusila i nějaký gel, měla jsem vybraný ten od Benefitu, ale tohle vypadá jako kvalitní varianta a nemusela bych za něj ani utratit tolik, takže až na něj někde na eshopu narazím, asi půjdu do něj. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Používam tiene na obočie, ale tieto som ešte nevidela .) Určite vyskúšam :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť