Revlon Stick Face Makeup Products

Ahojte a vitajte pri poslednom článku tohto mesiaca :) Ako som už v poslednom čase niekoľkokrát spomínala, s recenziami sa naozaj roztrhlo vrece a budú sa sypať ďalšie, no mám pocit, že teplé počasie je priam zdrojom produktov o ktorých vám chcem napísať a nemôžem si pomôcť, no nechcem články o nich odkladať. Preto som aj na dnes pripravila recenziu dekoratívnych produktov značky Revlon. 
Minule som vám písala o ich nových rúžoch a tentokrát to budú produkty na líčenie tváre v tyčinke a keďže nechcem viac zdržiavať, môžme ísť rovno na to :)


Prvými produktami, o ktorých vám chcem dnes napísať sú makeupy PhotoReady Insta-Fix. Ako som už písala vyššie, všetky produkty z dnešného článku sú tuhé a vo forme tyčinky. Obaly týchto makeupov sú jednoduché čierne plastové a nápisy sú len na vrchnákoch.
Dostupné sú v štyroch odtieňoch, pričom mne vyhovujú len dva najsvetlejšie a ani keby som sa ako opaľovala (v mojom prípade teda skôr pálila), by mi tie tmavšie nesadli. Ak však nemáte problém s opaľovaním a v lete máte naozaj tmavú pokožku, budú pre vás super.
Musím sa priznať, že som najprv mala pochybnosti a bála som sa, že budú veľmi tuhé, že sa budú zle rozotierať, robiť fľaky a čo ja viem čo, no opak je pravdou. Som až veľmi prekvapená, ako dobre sa s nimi pracuje, dajú sa pekne rozotrieť štetcom a aj hubkou, ktorú v ich prípade ja uprednostňujem.
Ich krytie je, povedala by som, nižšie stredné, konzistenciou mi pripomínajú korektory v tyčinke, na pleti nevytvárajú masku, sú ľahké, prirodzené, nezaliezajú do pórov, vyhovujú aj mojej mastnej pleti a ani trochu nepreháňam, keď tvrdím, že ich úplne milujem!


→ 110 IVORY, 120 VANILLA, 180 RICH GINGER, 190 CARAMEL ←
Ďalšími produktami sú lícenky Insta-Blush. Tieto lícenky majú, čo sa týka balenia, podobné vlastnosti, avšak ich vrchnák je farebný. V niečom je iná aj ich konzistencia - mne sa zdajú mastnejšie, kĺzavejšie a také akoby silikónové. Ich pigmentácia nie je vysoká, no práve to mi príde super, pretože sa dajú pekne navrstviť do požadovanej intenzity. Musím veľmi pochváliť odtiene, ktoré sú jemné a prirodzené, žiadne krikľavé šialenosti a aj keď na fotke swatchov to tak nevyzerá (hlavne pri tom poslednom), v skutočnosti na pleti nevytvárajú fľaky.
Ja ako majiteľka mastnej pleti popravde krémové lícenky veľmi nevyhľadávam. Skôr by som ich odporúčala tým z vás, ktoré máte pleť normálnu či suchú, to ale neznamená, že ich nebudem používať (najmä keď má moja pleť v poslednom období aj svetlé momenty) ;)


→ rozjasňovač 210 GOLD LIGHT; lícenky 300 ROSE GOLD KISS, 310 CANDY KISS, 320 BERRY KISS ←
Do tretice dnes spomeniem ešte rozjasňovač PhotoReady Insta-Fix Highlighting Stick, ktorý má opäť rovnaký jednoduchý obal a pre zmenu béžový vrchnák, konzistenciu má ako lícenky a rovnako by som ho skôr odporúčala dievčatám s normálnou a suchou pleťou, no keďže sa nanáša na menšiu plochu ako lícenka, jeho nosenie si neviem odpustiť, navyše keď má taký krásny odtieň.


Na fotkách vyššie môžete vidieť moju pleť pred a po nanesení makeupu. Mám tam aj lícenku a rozjasňovač, žiaľ sa mi ich nepodarilo dobre zachytiť, čo ma veľmi mrzí a prisahám, že naživo boli vidno veľmi pekne :)

7 komentárov

 1. Mám pocit že sa s takýmito "stick" produktmi roztrhlo vrece...ale nesťažujem sa :D
  Na leto podla mňa ako stvorené. Človek nemá pocit že má milión vrstiev na tvári :)

  www.simonazacko.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tie make-upy vyzerajú skvelo! :) S lícenkami si žiaľ veľmi nerozumiem, no tá Rose Gold sa mi celkom páči :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Škoda, že u nás Revlon nie je, pretože ten tmavší, studený odtieň makeupu (180) mi príde na kontúrovanie úplne skvelý (aspoň farebne) a ja už dlhšie hľadám niečo krémové na optické zoštíhlenie tváre :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Toto vyzerá perfektne, tieto sticky sú veľmi praktické a na leto sú super, zmestia sa všade. :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tiež tie lícenky nepoužívam až tak často, kvôli mastnejším miestam na pleti. zvykli mi robiť také zhluky, čo je škoda, pretože odtiene majú krásne :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mne licenky nevyhovuju, su na mna strasne malo pigmentovane a skoda, ze mejkap nema silnejsie krytie, ale inak je fajn ako pises :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vyzerajú fantasticky! Tie lícenky a highlighter ma zaujali asi najviac, tie farby sú krásne :)

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť